Wątek dotyczący artykułu

Liga Europy. Atromitos - Legia. Pożaru nie było. Legia wygrała i walczy dalej

Wicemistrz Polski z wyboistej, polnej drogi zjeżdża w kierunku tej ekspresowej. Legia Warszawa pokonała Atromitos Ateny 2:0 i awansowała do IV rundy eliminacji Ligi Europy. Do fazy grupowej ostatni krok.

przeczytaj cały artykuł

lelum polelum

Jak wejdą do fazy grupowej i wygrają tam ze dwa mecze w jakimś stylu to pogadamy, bo na razie jest jak zwykle. Męki z ogórkami, których powinni klepać 5:0, a dziś też już mieli ciepło i kto wie co by było gdyby nie przerwa na napoje. Jeżeli nie będzie poprawy w grze, to w Glasgow skończy się ta edycja LE dla Legii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hack

Ja, po tym co Legia pokazywała do tej pory, obawiałem się meczu z Atromisem na ich boisku. Nie wieściłem porażki, ale taką myśl dopuszczałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.