Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Złodzieje startów. Leon Madsen i długo, długo nikt. Duńczyk ma szczęście, że jeździ w Częstochowie

Leon Madsen ma najwięcej ostrzeżeń za starty, bo albo rusza się pod taśmą, albo próbuje się wstrzelić. Sędziowie wiedzą, że muszą na niego uważać, ale i tak Duńczykowi udaje się często ich przechytrzyć. Pomaga mu to, że jest zawodnikiem Włókniarza.

przeczytaj cały artykuł

MarS_80

Kibice Włókniarza wyluzujcie i olejcie to, szkoda Waszych nerwów. Motor Lublin już to przeżywał przed sezonem, to wiadro pomyj które było wylewane na nas nie sposób opisać, dlatego doskonale Was rozumiem.
Wasz klub jest tak samo winny jak nasz przed sezonem... Masakra.
Nigdy nie usłyszałem żeby gnoił mnie kibic Czewy, tylko dlatego że jesteśmy beniaminkiem i mamy skład pierwszoligowy.
Z całego serca życzę Wam wygranej w najbliższym meczu, i oczywiście zgarniecie bonusa.
Lwy do boju! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

:) Szczere przede wszystkim! Jak przyjdzie czas to odpalę dwie torpedy... Sentyment mam do Waszego klubu, i to się nie zmieni! Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.