Dyskusja

Liverpool FC Chelsea FC

Liverpool FC - Chelsea FC
14 sierpnia, 21:00

2 : 2
Relacja

stachu76

Jak pograją w takim stylu jak teraz sezon lub dwa, chciałbym w przyszłym roku oczywiście ale to chyba będzie za wcześnie na puchary. Nie chcę być niepoprawnym marzycielem dlatego tak piszę, w naszej EK powinni w tym sezonie wypaść bardzo dobrze a co do pucharów..ciężko tak coś wymyślić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

Kosta próbował ustawień, testował zawodników no i z jego pracy są efekty, podpisał kontrakt na 3 lata, jak nie nastąpi jakaś duża wyprzedaż za rok to będzie dobrze

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KoronaMKS

Oby w poniedziałek tak nie błyszczał jak zazwyczaj :)

Ale bramkarzem jest porządnym on i Majecki na tej pozycji w lidze są najlepsi.

| Odpowiedz
blokuj
stachu76

No i jak dla mnie okej, niech Pogoń zacumuje w pierwszej czwórce np: 1 Pogoń, 2 Legia a potem to według zasług...do tego nowy stadion i gęba uśmiechnięta na okrągło:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
zadziwiony

Tak mi się też zdawało. Kiedyś mówiło się, że we Wrocławiu nie ma woli utrzymywania Klubu, bo coś tam, a mieli też jakieś własnościowe zadymy z jakimś przedsiębiorcą...
Tak to ktoś kiedyś tłumaczył. Czy to wszystko prawda, to osobna sprawa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KoronaMKS

A orientujesz się czy kibice Pogoni się wybierają w poniedziałek na wyjazd do Kielc? :)

Jak coś to pytanie zadaję bo jesteś za Pogonią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stomil OKS

Ja będę miał szacunek jak poprawicie gre i będzie wyrównany mecz bo wam też zle nie życzę ale mimo wszystko jestem za Pogonia.

| Odpowiedz
blokuj
KoronaMKS

W niedzielę Korona w 1 połowie zdominowała Cracovię, nawet strzelili na 1:0 ale nieuznany był gol bo był ofsajd, bramka dla Cracovii padła po babolu obrońcy, 2 połowa to był antyfutbol totalny.

| Odpowiedz
blokuj
Stomil OKS

Możesz się śmiać ale drużyny z 1 ligi bardziej się starają jakby i jest większa zawziętość.To moja opinia.Nie musisz się z nią zgadzać.

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

w sumie o to cebe nie pytałem a to zawsze jedna opinia więcej
Która ekipa(oprócz Stomilu oczywiście) twoim zdanem w polsce gra naprawdę niezłą piłkę?

| Odpowiedz
blokuj
-M-

No wstydu nie było, ale przegrali to przegrali. Nie wiem po co się tym zachwycać. Stworzyli okazje i ich nie wykorzystali. Rywal lepszy, oni zagrali nieźle, ale piłkarsko byli słabsi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.