Wątek dotyczący artykułu

WTA Cincinnati: Iga Świątek nie zagra w III rundzie. Anett Kontaveit za mocna

Iga Świątek na II rundzie zakończyła udział w turnieju WTA Premier 5 w Cincinnati. Polka przegrała w dwóch setach z Estonką Anett Kontaveit.

przeczytaj cały artykuł

FanRadwana

Dzisiaj nie wyszło i trochę mentalnie, i trochę fizycznie. Szkoda. Równie dobrze mogło się to potoczyć w drugą stronę. Grunt, że okres przygotowawczy do US Open wypadł co najmniej bardzo dobrze. Teraz dwa tygodnie na naładowanie baterii. Jest ok ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanRadwana

Mówiłem to jeszcze przed meczem z Garcią. Skwitowałeś profilaktyką i zmęczeniem ogromem spotkań dzień po dniu ;D I moim zdaniem trochę racji w tym jest. Nie ma co się niepokoić. Dwa tygodnie na napełnienie baku, na wyeliminowanie drobniutkich urazów (nawet jeśli nie była to profilaktyka, to uraz był co najwyżej delikatny. Ojciec Igi wczoraj czy tam dzisiaj udzielił wywiadu - Iga na nic szczególnego się nie skarżyła jeśli chodzi o stan jej ciała)... I powinno być dobrze. Oby tylko losowanie dopisało i przynajmniej w pierwszej rundzie trafiła dosyć "leciutko".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Pozwolę sobie powtórzyć za Wiktorem, że te plastry to pewnie z powodu "punktowego bólu, dającego się we znaki przy serwach". Serwowała solidnie, ale nie tak dobrze jak z Garcią... Whatever, każda nosi tam jakieś plastry, chyba nie jest to jakaś poważniejsza rzecz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
FanRadwana

Cokolwiek by to nie było - Przed USO jeśli szczęście dopisze, jestem dobrej myśli. Pytanie tylko co robić przez te dwa tygodnie. Już mnie powoli syndrom Iśki dopada, patriotycznych emocji mi brakuje ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Fakt, może Bronx Open? ;) Tylko że tam dużo "odpadłych" się pcha ;) Ale na kwale by może się załapała, ewentualnie potraktować to treningowo ;)
>>> Z USO mam nadzieje że w 1R nie wylosuje jakiegoś topu, bo sama nie ma rankingu na rozstawienie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
FanRadwana

Liczyć na "lekką" pierwszą rundę i jakąś "przyjemną" rozstawioną w ew. drugiej. Co najmniej jednego spotkania Iga na rozegranie się w turnieju potrzebuje co jest normalne i widać gołym okiem. A potem niech się dzieje wola nieba ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
FanRadwana

A co do Bronxu... To już zależy od tego jak rzeczywiście jest z tym brzuchem, od obsady i od samej Igi oczywiście ;D Ale jeśli nie trzeba by było grać kwali i ze zdrowiem nic złego by się nie działo, to w sumie nie byłoby takie głupie. Rozegrać jeden, dwa mecze, zdobyć jakieś tam drobne punkciki, nie wypaść z rytmu... no i oczywiście sprawić, że te dwa tygodnie nie będą się tak dłużyły ;)

| Odpowiedz
blokuj
tomek33

Musisz częściej wychodzić z domu w porach wieczornych, lub wracać do domu w porach wczesno rannych. Zobaczysz wtedy prawdziwy „świątobliwy” kraj! Ostatnio z żona wracałem ze starego rynku, bójki, wulgaryzmy, pijaństwo! To tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

patrząc na listę zgłoszeń do MD, bez kwali ani rusz, zawsze jest pytanie, czy takie zmiany planów coś dadzą na plus i czy są logistycznie sensowne. Hotel trzeba pomału brać w NY, no chyba nie w Bronx ;)

| Odpowiedz
blokuj
fulzbych vel omnibus

Ktoś kto jest tak pracowity jak Iga (sama Osaka tak twierdzi) nie powinien się niczego obawiać. Zaczęto nas chwalić i nie wiem czy się cieszyć, bo jak Szarapowa lała wszystkich w wieku 17 lat to bali się nawet wypowiadać to nazwisko. A teraz Djoko chwali Hurkacza choć temu do zwycięstwa w jakimś średniej klasy turnieju jeszcze bardzo daleko, kiedyś Serb chwalił Janowicza i nawet podsuwał mu jakieś odżywki a ten tak się ucieszył że zaczął trenować w szopie co przyniosło opłakane skutki. Dlatego uważać należy na pochwały potencialnych konkurentów do zwycięstw i nagród bo nie muszą być szczere. A propos za porażkę Igi w jednym z typerów można było nawet poczwórnie zarobić ;-)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Dopóki nam to nie przeszkadza, nie uderza nam głowa sodowa do głowy i robimy dalej swoje, to niech nas chwalą ;) Nie jest również złe, zaskarbić sobie trochę sympatii takiej Naomi i z nią potrenować przed USO ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.