Wątek dotyczący artykułu

Celtic chce udostępnić Legii swoje boiska!

Celtic Glasgow chce udostępnić Legii Warszawa swoje boiska treningowe, jeżeli polski klub trafi w IV rundzie eliminacji Ligi Europy na Glasgow Rangers. To odwieczny rywal mistrzów Szkocji.

przeczytaj cały artykuł

Ken Masters

Wbrew pozorom nie jest tak, że fani Celtiku nie lubią Legii. Jest wprost przeciwnie. Owszem przez ten jeden dwumecz było pewnie trochę zgrzytów, ale ja pracuję i mieszkam w Szkocji już ponad 5 lat i wiem, że kibice Celtiku lubią Legię. Jest to głównie za sprawą barw klubowych, bo Legia równierz ma w swoich barwach kolor zielony. Znam młodego szkota(fan Celtiku), który uważa oprawy Legii za jedne z najlepszych na świecie i gościu wie chyba więcej o Legii niż ja - szkot. Celtikowcy są również dumni z Boruca, który przeszedł tam z Legii Warszawa. Boruc jest w Celtiku legendą za sprawą jednego głośnego incydentu związanego z Rangersami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.