Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Włókniarz sonduje możliwość angażu Doyle'a. Cena może być jednak za wysoka

Kolejka chętnych do Jasona Doyle'a powoduje, że zawodnik ma szansę podpisać gwiazdorski kontrakt na poziomie 1,8 miliona złotych. Wydaje się, że żużlowiec trafi do Motoru, ale pozostali nie rezygnują. W gronie zainteresowanych jest Włókniarz.

przeczytaj cały artykuł

sibi-gw

Ten Darek Ostafiński to tuman do n-tej potęgi. Juz wpisał Doyle do Motoru a nie zainteresował się tym, że miasto upier*** klubowi wsparcie o połowę. Co z ciebie za ekspert panie Dariuszu? Amatorszczyzna he, he,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Widzę, ze jeszcze tego nie wiesz... ale to zrozumiałe. Wybory się zbliżają. Ale niedługo się wszystkiego dowiesz. Cierpliwie czekaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Wygraliście, byliście lepsi w dwumeczu. Nie mam z tym kłopotu. Teraz piszę o tym, że już Ostafiński wstawił Doyle do waszego składu goowno wiedząc jaki bedziecie mieli budzet a wy się tak podniecacie jak Wofindenem. Za tydzień napisze, że jest w GKMmie w miejsce Linbeaka. Przecież to mitoman.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kim Un Yest

Ani Ty nie wiesz ani on jaki Motor bedzie mial budzet a juz napisales ze upier... nam wsparcie o polowe... to jedynie znaczy ze nam tego zyczysz. Ja tez moge Ci pozyczyc np.100 lat, co mi tam, nie jestem tak zawistny ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Anastazy

W d... Byłeś i g.... Widziałeś mimo ,że tak o Motorze pisałeś he he . To który to mocarz jeszcze bonusa nie zdobył he he .

| Odpowiedz
blokuj
Anastazy

To jest taka gorzowska matematyka , że 4<2 he he .Po liściu z bonusem od beniaminka widzę , że jeszcze nie doszedłeś do siebie .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.