Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GP Skandynawii: Czas na kolejny krok w kierunku złota. Zmarzlik w drodze po mistrzostwo świata (zapowiedź)

Tutaj nie ma się co oszukiwać. Bartosz Zmarzlik jedzie w tym sezonie po trzecie w historii polskiego żużla Indywidualne Mistrzostwo Świata. Rozpędza się z każdą rundę. Na teraz to faworyt numer jeden do tytułu.

przeczytaj cały artykuł

Marcin Maciejewski

A ciekowostka przyrodnicza jest taka, że wśród polskich zawodników walczących o tytuł mistrza świata, "Bartuś" jest najmniej lubiany. Może to dziwne ale coś w tym jest. Podczas GP we Wrocławiu, miałem przyjemność rozmawiać z kibicem, który jest z okolic gdzie nie ma żadnego klubu żużlowego i po prostu lubi ten sport i patrzy na wszystko neutralnym okiem. Bardzo byłem zdziwiony kiedy się niezbyt cieszył gdy wygrał Zmarzlik a po chwili dodał.......Bartuś, Bartuś i Bartuś, pupilek klubu telewizji i wszystkich wokół, Janusz był czwarty a przed GP nic o nim nie powiedziano bo......Bartuś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rychu_tas

zauważ tylko, że to nie wina Bartka, wygląda na to, że on robi swoje i tyle... SF np dodaje zdjęcia Barka do artykułów, które Bartka mało dotyczą... nawet do artykułu o Stali Rzeszów się zdarzyło...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

A z innych ciekawostek przyrodniczych to min taka, ze będac niedawno w Koszalinie, gdzie też nie ma żużla i raczej nie będzie dwie rodziny, z którymi miałem przyjemność się zaprzyjażnić bez wyjątku kibicują właśnie Zmarzlikowi. Kibicują właśnie jemu za (jak to powiedzieli) widowiskową jazdę. Tak to wygląda np. w Koszalinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Marcin Maciejewski

No tak, Bartek jeździ widowiskowo do tego stopnia że miejsca nie ma. Natomiast jak ktoś z Bartkiem pojedzie widowiskowo (Pawlicki w Lesznie) to Bartek widowiskowo macha rączkami jak taki mały Bartuś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
sibi-gw

Teraz widzę w tym poście co skłoniło Ciebie do napisania poprzedniego o rzekomej niechęci do Bartka spotkanego rzekomo kibica. To się nazywa zawiść z Twojej strony. Musisz niestety jakoś z tym żyć. Zresztą często jest tak, ze pojawienie się prawdziwego mistrza mozna rozpoznać po tym, że wszystkie osły i nieuki jednoczą się przeciwko niemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Marcin Maciejewski

Z Pawlickim to był przykład, generalnie na temat Piotra mam zdanie wyrobione takie, że w jego przypadku letnie balangi w Boszkowie, Sławie i okolicach psują mu sezon, więc nie mów mi o jakiejś sympatii do tego zawodnika. Po drugie mam świadka a nawet kilku na temat tego co powiedziałem. Po trzecie nie jestem co prada stary, ale na żużel chodziłem od czasów jak Polonia Piła z Polonią Bydgoszcz walczyły o mistra Polski, jak Częstochowa miała dłuższą nazwę niż połowa drużyn w tabeli. Jak Rybnik sezon za sezonem przegrywał baraże o Ekstraligę. Patrzę na to neutralnym okiem, dlatego większości nie leży to co piszę, bo czują sympatię do jakiejś drużyny. Jakiś kolega przed chwilą napisał, że to co było na IMP w wykonaniu Pawlickiego to faul. Być może i może ale w finale jak było na odwrót nikt nie przerywał, nikt nie machał, nikt nie mówił o zagraniu faul. Albo coś widzimy tak jak jest, albo komuś kibicujemy i wydaje nam się że tak jast.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Jcob95

to nie byla widowiskowa jazda, tylko zwykly faul, szacunek dla Bartka, bo malo zuzlowcow na swiecie utzrymalo by sie na motocyklu po takiej akcji. przerwanie biegu i wykluczenie placzka bylo jedyna sluszna opcja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Marcin Maciejewski

Jak to wyglądało każdy widział. Jakby nie było powtórek, to jeszcze bym uwierzył że to faul, natomiast w IMP liczą się punkty w fazie zasadniczej a jako że Bartkowi nie na rękę było przyjechać na ostatniej pozycji bo to było jak było. Tak wgl. skoro to był faul to dlaczego rączkami nie machał Pawlicki, kiedy w finale Zmarzlik zamknął mu drogę? To już nie był faul? A może faule działają w jedną stronę albo są zależne od efektów wizualnych zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Marcin Maciejewski

Może i jestem, nie mam się za jakiegoś wybitnie uzdolnionego i mega mądrego, ale chociaż potrafię zdanie rozpocząć wielką literą i postawić kropkę na końcu zdania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.