Wątek dotyczący artykułu

F1. Łukasz Kuczera: Znieczulica względem Williamsa. Zespół spadł na dno i nikogo to już nie dziwi (komentarz)

Williams to obok Ferrari najbardziej utytułowany zespół w F1. W tej chwili znajduje się w kryzysie i drugi rok z rzędu okupuje ostatnie miejsce w stawce. Najgorsze jest to, że ekspertów przestaje to dziwić. Nie wróży to najlepiej ekipie z Grove.

przeczytaj cały artykuł

jopekpopek

A spadł ten zespół na dno dzięki twemu kochasiowi Kubicy. Tak Kuczera. Nie pomagają nawet miliony polskich państwowych pieniędzy. Nie chce mi się czytać bredni które wypisujesz Kuczera. Jedynym ratunkiem dla Williamsa jest wywalenie Kubicy i znalezienie poważniejszych sponsorów niż Orlen. Co ty Kuczera będziesz robił jak Kubica nie będzie jeżdził w F1. Jest taki sport pici-polo to się nim zajmiesz. I ma w nazwie "polo" czyli bedzie czereśniacko pisuarowo patriotycznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek23

ty durniu,Williams spadal na dno dlugo wczesniej zanim pojawil sie w nim Kubica,,,Juz sam twoj nick świadczy o kims takim jak ty...Kiedys na wsi tak nazywano WIEJSKICH PRZYGLUPOW I ĆWOKOW...JOPKI POPKI...Dalsza dyskusja i rozpamietywanie twoich zawsze o wszystkich krytycznych wpisow to bylby afront dla mnie samego i zniżenie sie do twojego poziomu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DesmondMiles

Orlen jest poważnym sponsorem z jasną sytuacją finansową, ale mam nadzieję, że zmieni razem z Robertem zespół na Haas'a, a Williams zapewne weźmie kasę Lattifiego bo żaden inny poważny sponsor nie zechce pchać kasy widząc brak postępów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Michal Furmaniak

Ten człowiek nie jest mądry. Roberto śni mi się po nocach. Kiedy się przebudza bierze sprawy w swoją rękę i załatwia to na miejscu. I dla tego takie głupoty wypisuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.