Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kontrowersje w Tarnowie. Worynie upiekła się ostra akcja

Kacper Woryna bezpardonowo potraktował Wiktora Kułakowa w pierwszej serii meczu Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik. Kapitanowi gości upiekła się jednak ostra akcja.

przeczytaj cały artykuł


Kacperek

Ja już od dawna piszę że " ten Woryna " powinien zostać już kilkanaście razy ukarany za takie bandyckie zagrywki , pierwszą jego ofiarą był nie kto inny tylko zmarły już zawodnik Unii Tarnów ś. p. Krystian Rempała i jakoś wszyscy " stanęli na głowi by zrobić co się da aby " TEN WORYNA " nie poniósł żadnej odpowiedzialności . Zamietli sprawę pod dywan a teraz ten " bandyta " znów chciał upolować jakiegoś zawodnika Unii Tarnów i wprasował w płot Kułakowa , czy ktoś w końcu zamiast doszukiwać się wirtualnych usprawiedliwień w regulaminie po prostu da mu czerwoną kartkę do końca , powiedzmy 2025 roku aby już ten " rybnicki bandzior " nie zagrażał nikomu podczas rywalizacji na torze ? Czy znajdzie się odważny sędzia i postawi w końcu veto tej parze idiotów jakimi są Mrozek & Woryna ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dziadu

PIS-owski jad! Znajdzie się taki sędzia, jak go powoła Ziobro i specjalna komisja tarnowska. Jak można być tak zaślepionym własną głupotą. Prości ludzie, proste wychowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.