Wątek dotyczący artykułu

F1: David Coulthard ocenił występy Roberta Kubicy. "Oglądanie tego jest bolesne"

- Nie powinieneś tracić więcej niż 0,1-0,2 s na okrążeniu, a Robert traci więcej - mówi David Coulthard o sytuacji w Williamsie. Zdaniem Szkota, Robert Kubica nie czuje się komfortowo w samochodzie Williamsa, który nie pasuje do jego stylu jazdy.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Karol

Jak ma być nie bolesne, skoro bolid prowadzi kaleka! Przecież wiadomo, że większość manewrów, poprzez elektronikę, wykonuje się rękami, a ten ma tylko jedną. Jedzie tylko dlatego, że Orlen wpłacił, z naszych pieniędzy !, 100 baniek, dla uciechy tego niepełnosprawnego. Musiał mieć chody!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Ewa Hausner

Czlowieku .... jakie Twoje pieniadze ??? Orlen to spolka, w ktorej skarb panstwa ma tylko 27% udzialow. To byla inwestycja firmy w reklame na niemal wszystkich kontynentach swiata i biorac pod uwage koszt produkcji krotkiej reklamy w polskiej telewizji, to te 100 milionow, ktore tak Cie kola w oczy, to przyslowiowy pikus !!!
Odnosnie Kubicy ... Jego nie do konca sprawna prawa reka, nie jest przeszkoda w prowadzeniu bolidu. Ludki, takie jak Ty, mowily, ze Kubica nie poradzi na na kretych uliczkach w czasie GP Monako i ... okazalo sie, ze znakomicie sobie radzil :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tajfun

Reprezentujesz taki poziom logiki , że chętnie ciebie nazwałbym kaleką ale mam szacunek dla niepełnosprawnych ludzi. Ty jak widać nie, nawet jeśli potrafią więcej i lepiej niż sprawni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.