Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Unia - ROW. Tarnowskie kombinacje odbiły się czkawką. ROW bliżej finału Nice 1. LŻ! (relacja)

I po co było Unii Tarnów to kombinowanie, by trafić na PGG ROW Rybnik? Drużyna Piotra Żyty w pierwszym półfinale Nice 1. LŻ wygrała na wyjeździe 50:40 i wykonała ogromny krok w kierunku finału rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł


wiedzącyspeed

ludzie przestańcie wypisywać niestworzone historie, układ z Rybnikiem to pomysł ,,prezesa,, sadego,niewygraliśmy w dauga po to by trafić na Rybnik i mieć tylko 2 mecze zamiast ewentualnych 6,to jest jego pierdolona wersja oszczędnościowa tak miało być ,szkoda że wymieniając drugiego passata w ciągu 4 lat nie wziął pod uwagę wersji oszczędnościowej tak SADY ZNISZCZYŁ ŻUŻEL W tARNOWIE ,widocznie bardzo emocjonują go derby a Wandą ,liczy się tylko ciepła posadka a reszta jest milczeniem,niech go szlag

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dominik1980

Popieram w 100%, przed sezonem cel był nie spać z 1 ligi, cel osiągnięty, a kasy dla klubu mniej, bo za dobrych zawodników mieli, za rok nie będzie Kułakowa i Ljunga i będzie idealnie, a może nawet Kaczmarek wróci do Torunia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.