Wątek dotyczący artykułu

Z hiszpańskiej Manresy do EBL. Jokubas Gintvainis nowym rozgrywającym PGE Spójni Stargard

Jokubas Gintvainis został nowym rozgrywającym PGE Spójni Stargard. To drugi zagraniczny koszykarz w drużynie prowadzonej przez trenera Kamila Piechuckiego.

przeczytaj cały artykuł

Sartre

W sumie nie mój cyrk nie moje małpy ale mam sentyment do Spójni (choć nie do wszystkich jej kibiców - część z nich to szowiniści), więc się wypowiem: po zakontraktowaniu całkiem niezłego polskiego składu pomyślałem, że jeśli zagraniczny roster będzie proporcjonalnie co najmniej tak samo dobry to Spójnia może nieźle namieszać.
Ten Tuoyo średnio mnie przekonał a wybór pierwszego PG jest małym szokiem. Ja wiem ,że pewnie obiecano Śniegowi większą rolę ale panowie nie tędy droga. Trener i PG to dwie najważniejsze osoby w drużynie. Tu się nie eksperymentuje a ten chłopaczek nawet nie wychodził w każdym meczu w zeszłym roku. Ja wiem , że to liga hiszpańska ale 2+1 w 18 meczach? Obym się mylił...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Levybart

Dokładnie Śniega uważałem za gracza na 15-20 minut, ale teraz Spójnia robi krok w tył i najmocniejszymi punktami będą Kostrzewski, Młynarski, Pamuła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.