Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Wilki - Polonia: bydgoszczanie nie pozostawili złudzeń rywalom. Pewne zwycięstwo w Krośnie (relacja)

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz rozgromiła na wyjeździe Wilki Krosno 53:37 i znalazła się jedną nogą w finale 2. Ligi Żużlowej. Cały zespół pojechał niezwykle równo. W ekipie gospodarzy udany debiut zaliczył Josh Pickering.

przeczytaj cały artykuł

Endrju24

No cóż, też byłem pewien że Krosno wygra, zwłaszcza że zapowiadał się dobry team juniorów, no ale bywa i tak. Oczywiście wygrana była by miłym gestem na koniec sezonu no ale jak się nie ma odpowiedniego sprzętu ( co zresztą widać było na torze ) no to jest taki efekt jaki jest. Mam nadzieję że nikogo tym razem nie obraziłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej TRybus

Tu przyznaję pełną rację . Niestety u połowy zawodnikòw było widać, że odstawali sprzętowo od bydgoszczan , a 3 ch też meczu nie wygra . Polonia Bydgoszcz to bardzo wyròwnany zespòł i ewidentnie zasłużenie odniosła zwycięstwo, za co trzeba pogratulować . Wilki Krosno też nie musiały niczego robić na siłę i niczego udowadniać , bo już sam udział w PO jest sukcesem w tym sezonie .
W Bydgoszczy to raczej formalność, więc Gryfom można pogratulować awansu do finału 2 Ligi , a na sam awans do 1 Nice to jeszcze musimy poczekać z gratulacjami .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Kula

Nie chodzi o udowadnianie i robienie czegoś na siłę ,tylko pojechania dla kibiców z pazurem,a play offy sukcesem??!!!wielkim łudem szcześcia już bardziej się Pile należały.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Andrzej TRybus

Kibicuj Pile . Jechali tym czym każdy dysponował , a że połowa nie miała za bardzo czym jechać na tle mocnej Bydgoszczy to trudno . Głòw nie spuścili i coś tam powalczyli . Powiem Ci, że sama wygrana Rawicza była zaskoczeniem, a Piła udział w PO miała we własnych rękach i sama to utraciła, więc nie pisz , że bardziej zasługiwała , bo Wilki Piły tego nie pozbawiły.

| Odpowiedz
blokuj
Krzysztof Kula

Nie pisze że WIlki pozbawiły bo nie pozbawiły,Kto powalczył? nowy Picering, Patryk z ekstraligi i kto więcej???No lider Karpov ale tylko lider Wilków bo nie drugiej ligi.Nara A komu kibicuje to moja sprawa .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.