Wątek dotyczący artykułu

F1: Williams przed drugą częścią sezonu. Kubica walczy o przyszłość, Russell o dalszą dominację

Robert Kubica jest kierowcą wolniejszym od George'a Russella - taki wniosek płynie z dotychczas rozegranych wyścigów F1. Po przerwie wakacyjnej Kubica będzie walczyć o odwrócenie negatywnego trendu, co może mu pomóc w pozostaniu w F1.

przeczytaj cały artykuł


ryb_a

No ciekawie ... Świat się teraz zmienia, wszystko się zmienia, nawet ... przeszłość się zmienia. To, że pan redaktor zmienił "ton", jest raczej naturalne ale o uprzedzeniu Kubicy przed sezonem o celowym "kroku w tył", to pierwszy raz słyszę! Wionie to pokrętnym dorabianiem teorii do faktów przez panią Williams.
Szkoda tylko, że te jej "pogrywki", będą w F1 akceptowane jeszcze przez kolejny sezon, dlatego obaj kierowcy utrwalą w nim tylko obecny zastój.
Za to w kolejnym, obaj zostawią to barachło! Mercedes nie pozwoli psuć sobie "młodego", ściągając go do siebie, a drugiego "wynajmie" przymuszone sytuacją ... (chyba) Ferrari ...
Nie stukajcie się znacząco w czoło, to jest prawdopodobne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katon el Gordo

To prawda, że ton artykułów o Kubicy (np. pana Kuczery) wyraźnie się zmienił. Pisałem o tym kilkanaście dni temu. Do czerwca włącznie dominował nastrój gratulacji za powrót do F1 a potem gremialne ubolewanie nad nierównym traktowaniem Kubicy i Russella. Od kilku tygodni coraz częściej czytamy wypowiedzi kolejnych osób ze świata moto-sportu pełne obaw o to czy znajdzie się fotel kierowcy wyścigowego dla Kubicy w jakimkolwiek zespole na następny sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.