Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kibice z Ostrowa skarżą się na to, jak zostali potraktowani w Gnieźnie. Rzecznik Startu wyjaśnia

- Najpierw polano nas wodą, potem poleciał w naszym kierunku piach z kurzącego się toru. Na koniec zostaliśmy przetrzymani w sektorze, a były tam również kobiety i dzieci - skarży się kibic Ostrovii po meczu w Gnieźnie. Start odpowiada na zarzuty.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Dziwni ci kibice z Ostrowa mają dziwne problemy ja byłem w tym roku w Ostrowie i poza zamkniętymi kasami przy naszym sektorze to wszystko mi pasowało nawet piwo z butelki było:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Może już wiedział jak cienko z Waszym klubem było i się zlitował? A może po prostu Ci naszczał do kubka i bardziej mu zależało na tym żebyś wypił niż na tych paru złotówkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
ZKS Stal Rzeszów.

Nie neguje, naprawdę w necie jesteś twardy, tylko dlaczego jak proponowałem spotkanie na finale w tamtym roku nagle zacząłeś milczeć? Ahahha twardziel w necie, p... W świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.