Wątek dotyczący artykułu

Puchar Świata bez Bednorza, Konarskiego i Nowakowskiego. Heynen: Każdy zawodnik dostał wolną rękę

- Zawodnicy, których nie ma w kadrze na Puchar Świata, sami zdecydowali, że nie chcą w nim zagrać. Nie ma to jednak żadnego wpływu na to, jak będę ich oceniał - mówi nam selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Vital Heynen.

przeczytaj cały artykuł


MichałB

Bardzo dobra decyzja Bednorza, że wrócił do Włoch i trenuje z klubem skoro trener nie widział go na ME. Nie piszcie że się obraził itp bo takim komentarzem potwierdzacie własne braki intelektualne. Po co miałby jechać na PŚ po tak długiej przerwie, gdzie nie grał na turnieju kwalifikacyjnym i ME? Żeby nabawić się kontuzji przed sezonem w meczach o pietruszkę z intensywnością prawie cosziennie? Bez jaj. Nawet nie wiadomo gdzie miałby się roztrenować żeby pojechać na ten pś w formie bo reszta kadry będzie na ME a pojechać z marszu na takie intensywne granie po dłuższej przerwie to proszenie się o kontuzję. Bartek nie może sobie pozwolić na stratę sezonu w Modenie przez uraz bo w przyszłym roku w ogóle nie było by mowy na powołanie na IO a tak jeśli zaliczy dobrą ligę i dalej będzie się rozwijał w przyjęciu to kto wie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ender75

swoim komentarzem o inteligencji adwersarzy utwierdzasz tylko innych, że nie nadajesz się do dyskusji. Więc ci napiszę, że już przy lidze narodów (wg dziennikarzy), gdy selekcjoner wyjechał przed meczem o 3 miejsce, Bednorz miał obiekcje na ten temat. Znikąd się to nie wzięło. Ego przerosło siatkarza, ale pamiętajmy historię Kurka i mam nadzieję, że będziemy jeszcze go wychwalać pod niebiosa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MichałB

odniosłem się do komentarzy, że Bartuś się obraził. Sorry ale takie rzeczy to w przedszkolu się robi i komentarz też pozostaje na tym poziomie. Jako aktywny zawodnik drużyny ma prawo wyrażać swoje opinie nt. trenera i jego sposobu prowadzenia zawodników - to nie ZSRR i mamy wolność słowa. Ma wybuchowy charakter, jest jeszcze młody i może nie do końca wyważony w swoim zachowaniu ale i tak zrobił postęp w porównaniu do zeszłego roku.
Może jest też coś na linii z Kubiakiem i dzieje się coś podobnego jak kiedyś z Bartmanem ale to są póki co pudelkowe plotki i nie ma co snuć intrygi.
Według mnie lepszy pożytek będzie z Bednorza w przyszłym roku jeśli teraz pojedzie do Włoch, zacznie dobrze sezon z Modeną i jeszcze bardziej się rozwinie i zdobędzie doświadczenie w lidze mistrzów oraz trudnych spotkaniach ligowym na najwyższym światowym poziomie, a to wszystko będzie miał pod nosem Heynen, niż jakby miał ryzykować kontuzję na PŚ wyrwany z wakacji czy okresu przygotowawczego w klubie, gdzie jeszcze wszystko wolno się rozkręca i nie ma tempa żeby od razu pojechać do Japonii w gazie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.