Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Sparta urosła w siłę i w niedzielę rzuci wyzwanie leszczyńskiej potędze. Będzie zmiana lidera na finiszu?

Jeśli Sparta wygra w niedzielę z Unią 51:39, to zrzuci ją z fotela lidera w ostatniej kolejce rundy zasadniczej i zyska psychologiczną przewagę w walce o złoto w play-off. Siła Sparty tkwi w torze i takich nazwiskach, jak Rusko, Janowski czy Drabik.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Sebastian Sirek

Oj oj ale poszalał :) Sam nie jestem fanem mojego miasta jeżeli chodzi o warunki życia w nim, także tutaj przyznaję Ci rację. Oczywiście rację masz tez w kwestii, że mamy chrapkę na Maksia Drabika, ale któż nie ma. O Maksia będzie sroga licytacja, a on postanowi to co będzie chciał. Ja, gdybym był nim zostałbym we Wrocławiu, ale oczywiście wierzę, że wróci do Częstochowy.

PS. O jakiej autostradzie mówisz? Tej, którą mieli dokończyć, ale cos nie pykło?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guy Martin

Ja w sumie nie rozumiem tej zadymy z powrotem ;) bo na miejscu Maksyma tez bym zostal we Wroclawiu . Latwiej sie wychodzi po bulki po przegranych meczach co moga potwierdzic obecni zawodnicy Wlokniarza czyli Miedziak z Przedpelskim . Czy Wroclaw to lepsze miejsce do zycia od Czestochowy ... to zalezy od czlowieka ktory sie dycyduje . Moze daje wieksze mozliwosci ;) ale z tymi zarobkami to mozna miec baze nawet pod Rzeszowem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Sirek

Cały szum z powrotem Maksia wziął się od kibiców a dziennikarzyny podchwyciły temat i zrobili na forum temat roku :D Nie wiem, może rzeczywiście jakieś tam plotki realne są, że wróci. Kibice tego chcą więc i zarząd tego chce. Ale uważam, że przy tym wszystkim należy zachowac zdrowy rozsądek. Nie wiadomo jak Maks poradzi sobie po przejściu w wiek seniora. Może byc pewniakiem i gwarancją 10pkt na mecz, ale może też lekko wyhamować. Dlatego uważam, że nic za wszelką cenę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.