Wątek dotyczący artykułu

Boks. Nowe wieści ws. śmierci Dawida Kosteckiego. Nie można sprawdzić monitoringu, Giertych mówi o fałszowaniu dowodów

Pełnomocnicy rodziny uważają, że Dawid Kostecki został zamordowany w celi aresztu śledczego na Białołęce. Sprawą zajął się Rzecznik Praw Obywatelskich. Adam Bodnar przekazał, że nie można sprawdzić zapisu monitoringu z powodu wyłączonego światła.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
st

Jestem tu od lat. Nikt mi nie płaci. A co? Dobrze trafiłem skoro taka reakcja. Uderz w stół...Widzę, że podoba ci się to co dzieje się w kraju. Pędź więc do wyborów i wspieraj tą patologię, może ci zapłacą. Jednym płacą 500 innym więcej...:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
st

Ewa masz rację tylko tu nie chodzi tylko o Kosteckiego. To całe państwo jest bardzo mało wiarygodne ale za to bardzo przestępcze. Niewygodni ludzie, koronni świadkowie giną: Blida, Lepper, Sekuła (ten trzy razy strzelił sobie w plecy:)), Sprawa Olewnika, Baraniny, Kwiecień (chemik) kilka dni po Kosteckim i wielu, wielu innych. Tutaj możesz być niewinna a i tak... jak to mówił Stalin "dajcie mi człowieka a paragraf na niego się znajdzie". Teraz Domyślasz się dlaczego pewne kręgi na zachodzie patrzą na nasze państwo z niechęcią. Nie chodzi tu o konstytucję, trybunał, sędziów, LGBT, demokrację itp. Ale o ten przestępczy sznyt, maskowany świętoszkowatością i hipokryzją, ludzi którzy są u władzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.