Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia - Wilki: goście w eksperymentalnym zestawieniu (składy)

Wilki Krosno przegrały pierwszy mecz półfinału 2. Ligi Żużlowej z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz 37:53, czym pozbawiły się szans na jazdę w finale. Trener Janusz Ślączka wyśle na rewanż eksperymentalny skład.

przeczytaj cały artykuł

BKSIK

Nawet niezły skład Krosna, ale szkoda, że Rolnicki nie jedzie na juniorce. Raz, że wykręciłby lepszy wynik a dwa goście mieliby więcej manewrów taktycznych do wykorzystania. Teraz pojedzie tam Zieliński i będzie walczył z samym sobą. Słabo Ślączka to ogarnął, ale to cienki bolek..U nas ciekawe kto będzie tym drugim juniorem. Tonder już prawdopodobnie wypadł nam na dobre, ale może inny zaciąg z ZG Osyczka? Może i Kowalski bo w Wandzie nic nie pojechał mimo gościa? Coś trzeba działać i to szybko. W sumie to Orwat jest tak słaby(coś tam dziabnie na S2 i tyle), że i dwoma nowymi bym nie pogardził :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł96

Nie no panowie, dajcie czas naszej bydgoskiej 20-letniej nadziei:))) Przecież to wielki talent, a w kwietniu krzyczal że mamy się przyzwyczaić do 5:1 z jego udziałem (po wygraniu dokładnie jednego biegu w tym stosunku). Już nawet jego menedżer traci cierpliwość z tego co wiem. Trudno się dziwić:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dołek EL

tak to było dobre hahah i się po 2 meczach skończyło, ale jeszcze lepsze, jak pisali tu tu na forum Nasi kibice jak przychodził Siopek że Orwat jest od niego lepszy, "znawcy" miałem wrażenie że niektórzy interesują się żużlem i Polonią od kilku tygodni ... jakoś mało tu widzę przeprosin w stronę Marcina a on nam ligę wygrał i jeszcze zrobi show w finale ! pokazał w Krośnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Polonia 2012 Bydgoszcz

Siopek zawsze był waleczny i może na e-liga jest za słaby ale w 2 lidze może być liderem a w 1 lidze jak będzie miał dobre silniki może byś spokojnie towarowym i też da radę A teraz ma wielki wkład w awans już prawie do finału .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Paweł96

Wiesz, ludzie w Bdg mają zamazany obraz Orwata przez np. takich ludzi jak "red." Wypijewski który na prośbę Chojackiego (pseudomenedżer Orwata) pisze teksty nastawione na wychwalanie go. "Orwat dominator" - po wygraniu Nice Cup z dziewczynami i adeptami hahaha :D Ale kibice już swoje wiedzą i dłużej na rozwój tego antyżużlowca czekać nie będą ;) Ciekawe czemu fanpage Orwata na FB milczy od dłuższego czasu po meczach ligowych :P Może nie wiedzą jak skomentować te zera? ;) Umówmy się. Skoro wozi zera nawet w 2 lidze to po prostu nie ma papierów na żużlowca, mimo fantastycznego zaplecza i niemal idealnych warunków do rozwoju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Dołek EL

... no i jest problem z juniorami, trochę wstyd, Tonder nie pojedzie terminy się pokrywają, Studziński i Jagła już zakończyli karierę w Polonii. Mówiło się swego czasu o wypożyczeniu Bogdanowicza z Torunia, może Turowski jako gość z Grudziądza dobrze jeździ. Generalnie na przyszły sezon trzeba ściągać swoich Stalkowski z Gniezna, z BTZ Łobodziński, Lewandowski, zaraz Przyjemski będzie zdawał na licencję.

| Odpowiedz
blokuj
Maciula87

Z juniorami to jesteśmy w czarnej du...
Zacznijmy od władkowej szkółki widmo, twardej ręki prezesa do juniorów i zerowej współpracy z BTŻ... Nie ma Stalkowskiego(w sumie to nie żałuję tego buca, za rok i tak kończy "karierę"), nie ma chłopaków z BTŻ, którzy pozdawali licencje w innych klubach... O każdym z nich możemy zapomnieć...
Klepanie Tomka po plecach, bo był wierny prezesowi, ogólnie faworyzowanie ciągnie się do teraz a i tak nic z tego nie wychodzi:) Był Marcel który przy odpowiednim wsparciu wciągnąłby Orwata nosem(pokazał to początek sezonu) w klubie umywają ręce twierdząc, że jeden motocykl załatwia sprawę... Żenada
Przyjemski w lidze wystartuje dopiero pod koniec maja 2021 roku, więc bym się nie podniecał... (P)ozdro

| Odpowiedz
blokuj
Paweł96

Jestem ciekaw ile razy Tomek Gollob widział Orwata na torze, skoro wg opowieści ( zapewne nieprawdziwych) Chojnackiego, mówi na niego "orzeł" :D Gdyby Gollob zobaczył jaki z niego orzeł to pewnie by się załamał. Może to i dobrze, że nie widzi. Orwat trafił w Bydgoszczy na świetny czas, kiedy to jest głód jakiegokolwiek wychowanka. Ciężko nie promować Orwata, skoro jest jedyny ;) Ale tak naprawdę to już Władek go wyjaśnił mówiąc "niedobitek". Od Jagły różni go tylko lepsza sylwetka i oczywiście zaplecze. A gdy Szczypior miał sprzęt, potrafił regularnie lać go na treningach. Byłem, widziałem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
BKSIK

Jeśli mam być szczery to nie bardzo mi się chce wierzyć w to, że ZG jadąc o medale dała wolną rękę swojemu juniorowi nr 2 :) Zawsze w tym składzie 3 juniorów(bo czasem jechał z rezerwy) był..Poza chyba jednym meczem gdzie tam debiut miał Osyczka. Moje zdanie jest takie, że go nie puszczą. Sam Tonder mówił, że to decyzja Skóry a jak widać widzi go w składzie :)

| Odpowiedz
blokuj
Andi - Prawdziwy Kibic

Z tego co Kanclarz mówił wywiadzie wnioskuje że Tonder będzie u nas szczególnie że para Krakowiak - Pawliczak została mistrzem polski par, więć oni Tondera nie potrzebują a my jak najbardziej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.