Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GKM - Motor. Beniaminek jedzie o mistrzostwo świata. Sektor gości okazał się za mały! (zapowiedź)

Jeśli Speed Car Motor pokona MRGARDEN GKM, to zajmie piąte miejsce na koniec sezonu. Kibice beniaminka najwyraźniej mocno wierzą w taki scenariusz. W Grudziądzu pojawią się w liczbie 550 osób, choć mogłoby być ich znacznie więcej.

przeczytaj cały artykuł

B.D.J.Q.P.

B.D.J.Q.P. napisał/a komentarz do "Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Motor nie powinien był się pchać do Ekstraligi. Nie nadawał się"

Mądrego to aż milo posluchac. Skąd motor mial wiedziec ze rynek bedzie taki trudny? A nawet jakby wiedzieli to czy mieli przestac walczyc o awans? Ja licze na to ze motor bedzie silny u siebie i sprawia kilka niespodzianek zeby utrzec nosa pseudoekspertom którzy rozdaja medale przed sezonem.

- moj komentarz do przedsezonowego artykułu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maruda1

Trzymałem kciuki od początku ligi ,moim zdaniem jesteście najlepszą drużyną tego sezonu .mecze Motoru były zawsze emocjonujące ,reszta przewidywalna .(jest tylko jedno ,,ale ,, szkoda ,że przegraliśmy pierwszy mecz z Wami ;)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Kibicuje wam już kilku lat, choćby dlatego, że po wypadku Tomka Golloba zawsze was skazywano na pożarcie. Jednak bardzo się cieszę, że pierwszy mecz w sezonie 2019 wygraliśmy z wami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
atom

zgadzam się, Motor wprowadził świeży powiew na rozgrzane i zarozumiałe "elity" ekstraligi, każda drużyna nie była pewna swojego przed meczem z Lublynem, poprzednimi laty bywałem dosyć często przy Zygmuntowskich, w b.r. nie mogłem dostać biletu choćby na jeden mecz, może w przyszłym sezonie będę miał więcej szczęścia, a na wyjazdowe na pewno chętnie pojadę. Trzymajcie gaz rogacze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Tyghlon

spoko dawaj znać pomożemy z biletami , na mecz ze Stalą miałem wojne dwa i dopiero pod bramą oddałem bo chętnych nie było

| Odpowiedz
blokuj
atom

dzięki, może skorzystam z uprzejmości, mam też nadzieję, że władze miasta ostro wezmą się za przebudowę stadionu, chociaż bardzo podoba mi się ten obecny, kameralny, a kiedyś można było jeszcze piwo popijać na tarasie barowym, uważam, że powinno się podnieść trybuny i obowiązkowo wieżę, która mocno zasłania widok toru i niech zostanie taki fajny, kameralny stadion.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Wawi L

Kameralność stadionowa? To nie przejdzie, jeśli klub chce jeździć w Ekstralidze to pan Stępniewski wytyczył standardy do 2022 roku: Stadion ma być wypasiony i najlepiej z rozsuwanym dachem na minimum (trzeba myśleć do przodu) 20 - 25 tysięcy widzów, parkingi podziemne i nadziemne, restauracje, bary szybkiej obsługi, jubiler i sklep z pamiątkami, sklep z butami też się przyda. No i oczywiście ... zaplecze higieny, zamiast toi-toi to piękne łazienki z możliwością kąpieli i masażu o centrum hotelowym SPA nawet nie wspomnę, bo to oczywiste.
Czy tego oczekujemy od sportu, gdzie żużel sypie nam się w twarz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tyghlon

przecież wszystko jest zaplanowane już od roku ale to potrwa trochę 2021 budowa dopiero a problem jest następny sezon jak e liga się nie zgodzi bo areny nie można ruszyć do konca przyszlego roku , karencja jest bo z dotacji kasa i nie można przebudować

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Wawi L

Zobacz jak ci z Rzeszowa nie mogą sobie odpuścić przegranej sprzed 2 lat. Już hanysy ROW są mniej zajadli. Trochę mnie to dziwi, przecież Rzeszów to sąsiedzi i nawet można by niebawem stworzyć fajne derby, jednak zawiść w rzeszowiaku jest ciągle, taki "naród" i co zrobisz? (Mielec, Kolbuszowa i Rakszawa)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Wawi L

Po co ci ten Lubelski avatar? Ogólnie to podszywanie się pod Koziołka z Motoru to jest słabe. Rób jak chcesz, ale może fajniej zacząć występować we własnej skórze zamiast udawać, może łatwiej wyrażać swoje zdanie? Oczywiście jest opcja trollowania, jak ci to pasuje, to trolluj. Mi to wisi i powiewa, zawsze się znajdzie taki ktoś ... , jak nie ty to inny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
MarS_80

Już Ci ostatnio napisałem . " piszę się "napisało się" w pierwszej osobie, dalej mam tłumaczyć?
Po drugie o co *urwa jego mać chodzi!? Co nie pasuję, co nie podoba się, co zabolało!???

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
MarS_80

Po Tobie się tego nie spodziewałem, myślałem że wszystko wyjaśnione w trakcie konwersacji i nie ma tematu. Ale niestety tak nie ma... I to mówi ziomek z lubelskiego?
... bez komentarza...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Wawi L

Chłopie, chcesz się podszywać to się podszywaj, ale po co? Jaki to ma sens? przejdź na swój normalny nick i pisz co chcesz, to net, nikt nie broni szczerych i sensownych wypowiedzi.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.