Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia - Wilki: goście w eksperymentalnym zestawieniu (składy)

Wilki Krosno przegrały pierwszy mecz półfinału 2. Ligi Żużlowej z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz 37:53, czym pozbawiły się szans na jazdę w finale. Trener Janusz Ślączka wyśle na rewanż eksperymentalny skład.

przeczytaj cały artykuł

darek pe

Krytycy Orwata dajcie se na luz, czy az tak na prawde sprawia wam radoche jechanie po juniorze, w dodatku swoim? Troche kultury! Kanclerz nie jest dzieckiem i wie sam co jest do zrobienia. Tomek ledwo po kontuzji, a tu juz sie zaczyna hejtowanie, wstyd!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł96

Hejtowanie? Wyrażamy swoje, jak najbardziej prawdziwe i uzasadnione zdanie. Kontuzja? Nie żartuj. Przed nią jechał dokładnie tak samo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Dlaczego nie krytykujesz Kanclerza, ze go wystawia? Albo trenera, ze go nie trenuje?
Nie mamy wyboru? No to szanujmy, ze u nas jedzie i nie pryskajmy jadem w mlodego czlowieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
vega81

wiadomo jak tam sie sprawuje nasz trener od juniorów ?? bo patrząc na poziom to chyba nie za bardzo to idzie :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Maciula87

Ale jaką radochę? Piszę to co myślę i chyba wielu bezstronnych osób widzi... O ile w Polonii w zestawie seniorskim jest wszystko git, to juniorka w Polonii jest całkowicie pogubiona, a w klubie nie do końca wiedzą jak to naprawić... Bo jak wygraliśmy zasadniczą i już prawie jesteśmy w finale to już nic krytycznego nie można napisać? Orwat zawsze był przeciętny a w tym roku zrobił jeszcze krok w tył... Temu chłopakowi bardziej przyda się krytyka, bo może w końcu się zmobilizuje, głaskanie po główce jak widać nie sprawdziło się...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Paweł96

Ooo. W sedno, brawo! BEZSTRONNYCH osób. Przyjechał do mnie kuzyn z Anglii, był na kilku meczach i stwierdził, że Orwat jedzie tak jak niegdyś Drożdżowski, Rydlewski czy Jóźwik. Co, może on też ma radochę z jego słabej jazdy? Nie, jest obiektywny.

Niestety w Polonii na punkcie Orwata mają istnego świra, zupełnie bezpodstawnie. Orwacik< Orwacik, Orwacik, notoryczne chwalenie za wszystko, głaskanie, dodatkowe wyjazdy na tor na treningach (jakby nie patrzeć nie fair wobec innych). Wiadomo że napędza to Chojnacki, ale inni też wierza w powodzenie jego "kariery", choć już coraz mniej realnie na to patrzą (wiem z prywatnych rozmów). Statystyki dla tego chłopaka są druzgocące. A ma taką ilość sponsorów i możliwość jazdy, że wypadałoby punktować chociaż w tej drugiej lidze. I naprawdę myślę, że wszyscy którzy tu go krytykują zyczą mu dobrze. Ja na pewno. Ale jestem realistą i za dwa lata będzie zapychał komuś motocykle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Dołek EL

Maciula masz całkowitą rację. Pierwsze- żeby już się nie znęcać nad Orwatem - napiszę tak "jaki jest koń każdy widzi" i każdy kto już trochę chodzi na żużel wie, że słaby. Drugie- Kanclerzowi należą się wielkie brawa za prowadzenie klubu ale temat juniorów wymknął się z pod kontroli , wiadomo że zawsze mogą być kontuzje Orwat, od połowy sezonu wiadomo że z Studzińskim prezesowi nie po drodze, Jagła zorientowani wiedzą, Tonder nie pasują terminy pewny jestem że nie pojedzie. Znowu na meczu rewanżowym będzie palane gupa jak na meczu z Rawiczem że 1junior nie dojechał choć zorientowani wiedzieli że go nie będzie. Mecz z Krosnem pojedziemy 1 juniorem. Było okienko w lipcu, jest następne od 01.09.2018 jest możliwość jeszcze drugiego Gościa, nie wiem na co w klubie czekają ?!?! Trochę będzie wstyd ! POLONIA

| Odpowiedz
blokuj
darek pe

Chodzi mi o dobór słów i brak respektu w stosunku do naszego, młodego wychowanka, jakby conajmniej mecze zawalał. Tak się nie powinno robić. Z juniorami u nas jest taka sytuacja jak jest, mamy prezesa i to on jest odpowiedzialny za skład. W drużynie - jak słyszymy - panuje super atmosfera, a takimi nieprzyjaznymi komentarzami możemy wiele zepsuć. I po co?

| Odpowiedz
blokuj
brak_zawodnika

Nic się nie zmieniło od czasów starego Golloba. Dalej juniorzy są traktowani jak piąte koło u wozu. Najlepszym przykładem jest Studziński, który w zeszłym sezonie w Ostrowie notował bardzo przyzwoite wyniki w tej lidze, a teraz w nowym klubie? Żali się, że nikt mu nie pomaga. Polonia nigdy nie dbała o swoich wychowanków, a jak trwoga i bieda ich dosięgnęła to nawet Curyło zakontraktowali żeby tylko mieć kim jechać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.