Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Tomasz Gollob: Ból towarzyszy mi non-stop. Wszystkie marzenia wylądowały w koszu (wywiad)

- Z bólem się kładę i budzę. Kiedyś myślałem, że boli złamana noga. Dziś wiem, że to nic w porównaniu z tym, co przeżywam - opowiada Tomasz Gollob, który od 2 lat walczy o powrót do sprawności po złamaniu kręgosłupa po upadku na crossie.

przeczytaj cały artykuł

maraska

Tomek nie powinien narzekać na przygotowanie toru jesli prokuratura nic takiego nie stwierdziła, tak tylko krzywdzi organizatorów nie mając argumentów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian1978

myślę ze nie to miał na myśli. przecież prokuratura nic nie zrobi ze byla koleina, czy ze ta dziewczyna została dopuszczona do odcinka na ktory nie miala jeszcze umiejętności. tego nie da sie opisac prawnie. chodzi po prostu o samo malo profesjonalne podejscie organizatorow, czy brak ich wyczucia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

No fakt, troche kontrowersyjna, ale tez i ciekawa uwaga Tomka, tym bardziej, ze dla motocrossowego laika (siebie wliczam) tor w tej dyscyplinie i tak jest juz bardzo niebezpieczny - i im bardziej dziki i trudny - to bylem przekonany, ze tym lepiej. Po tych ostatnich wypadkach zapewne wiele sie zmieni i Motocross przejdzie gruntowne weryfikacje. Koniecznie. Dla Tomka wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim udanej operacji w Stanach!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.