Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Tomasz Gollob: Ból towarzyszy mi non-stop. Wszystkie marzenia wylądowały w koszu (wywiad)

- Z bólem się kładę i budzę. Kiedyś myślałem, że boli złamana noga. Dziś wiem, że to nic w porównaniu z tym, co przeżywam - opowiada Tomasz Gollob, który od 2 lat walczy o powrót do sprawności po złamaniu kręgosłupa po upadku na crossie.

przeczytaj cały artykuł

Brat Pinio

Z całym szacunkiem, ale zanim zdecydujesz się oceniać odczucia człowieka po takim urazie rdzenia kręgowego jaki wystąpił u Tomasza Golloba, radzę poczytać o bólu fantomowym. Może wtedy zastanowisz się chwilę zanim napiszesz komentarz, bo póki co nie masz bladego pojęcia ani o samym zjawisku, ani o jakim poziomie bólu jest mowa.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Brat Pinio

Jeśli tak, to sam sobie teraz zaprzeczasz. Wiedząc o tym nie napisałbyś cyt: "To go boli, czy nie ma czucia (...)" i jeszcze: "...niech się zdecyduje". Mówiąc krótko - Twoja wcześniejsza wypowiedź przeczy temu, co napisałeś teraz...i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AvvaZG

Serio?? A słyszałeś o bólach fantomowych??
A czy jesteś sobie w stanie wyobrazić uszkodzony kabelek choćby od ładowarki i to jak prąd przepływa i się spiecia robią? To w ciele jest o wiele gorzej bo sygnał wysyłany przez mózg nie przepływa tak jak powinien, organy nie działają tak jak powinny i boli, i wierzę że to okrutny ból. I jednocześnie jest paradoks bo nie masz czucia i nie możesz o własnych siłach wstać A do tego jeszcze jest ból, to nie że odcina czucie i ból również wręcz na odwrót. Warto czasem się doedukowac niż pisać tak głupie komentarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.