Wątek dotyczący artykułu

EBL. Tony Wroten: Najpierw sukcesy z Anwilem, później powrót do NBA

- Igor Milicić to naukowiec i cieszę się, że będę z nim pracował. Czuję, że to będzie świetny rok, nie mogę doczekać się spotkania z fanami. Najpierw chcę odnieść sukcesy z Anwilem, później wrócę do NBA - zapowiada Tony Wroten, nowa gwiazda EBL.

przeczytaj cały artykuł

asde

Jeśli Anwil odpadnie, to w 8 dzień po tym, nie będzie go w składzie, może będzie Almeida albo tańszy grajek, polski skład jest słaby, Sokół i Karolak nie trzymają ciśnienia a ten pierwszy jest bez formy, pod koszem też szału nie ma, wystarczy postawić strefe i rzut zza łuku leży, ja bym nie piał z zachwytu, w ogóle nie rozumie tego spiecia du.py we Włocławku, to i tak nie jest skład na zawojowanie europy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
er73

Dla mnie gwiazdą Anwilu nie jest Wroten, czy Ledo, tylko Milicić. Jeśli w Europie nie wyjdzie, to nawet bez tych dwóch graczy Anwil może zdobyć mistrza. Wiadomo, że będą jakieś porażki, ale liczy się to co w play offach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.