Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Vuković nie chce być zakładnikiem (felieton)

Niektórzy twierdzą, że Legii nie stać na rezygnowanie z Carlitosa. A może prawda jest zupełnie inna: Legii nie stać, żeby jeden zawodnik był ponad dobrem drużyny.

przeczytaj cały artykuł

prym

Ja nie mogę-Legia miała wyższą kulturę gry!!!A ile meczów wygrała w lidze i które miejsce zajmuje Panie Tuzimek?Carlitos na treningach jest gorszy?A widział Pan te treningi?Widzi mi się,że Vuko faworyzuje rodaka nic więcej ale wracając do Szkotów i rywalizacji w pucharach - to gdyby kiedyś Widzew tak podchodził do meczu , to nie wychodził by z grupy albo odpadał w eliminacjach.Pojadą do Szkocji i wrócą z bagażem goli a Vuko będzie śpiewał Polacy nic się nie stało albo zwyczajnie powie,że byli lepsi.A na marginesie,jeśli Carlitos chce grać i uważa,że powinien to dlaczego go nie wystawia?Bo może się okazać,że jest lepszy od asa Kulenovicia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yorick

Nazwanie Chorwata "rodakiem" Serba ilustruje Twój poziom wiedzy o otaczającym Cię świecie i wystarczy w tej sytuacji za cały komentarz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.