Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGG ROW - Unia. Dopełnienie formalności w Rybniku. "Rekiny" chcą wjechać do finału (zapowiedź)

W Rybniku nikt tego głośno nie przyzna, ale niedzielny mecz półfinałowy z Unią Tarnów ma być formalnością. Po tym jak PGG ROW wygrał pierwszy mecz 50:40, wydaje się być pewniakiem do jazdy w wielkim finale Nice 1. LŻ.

przeczytaj cały artykuł


sajok

Przeczytajcie sobie artykuł, drodzy koledzy kibice spoza Rybnika, i żebyście potem nie pisali, że to Rybniczanie byli pewni awansu już po pierwszym meczu. My pokornie siedzimy cicho i czekamy na wynik jutrzejszego meczu a to media jak zwykle już pompują balonik jakoby ROW był pewny swego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicROWu

Całkowicie popieram - lecz się nie zgadzam że dziennikarze nakręcają , mam nadzieję że przynajmniej z samozadowolenia i podgrzewania sprawy awansu ROWu co niektórzy lekcje powyciągali , tak to tylko sport , lecz już od dwóch sezonów prezesio obiecywał na spotkaniach awanse pewne , co im z głowy wybili tarnowianie a w ubiegłym roku koziołki z Lublina , wiec miejmy zimne głowy , a czas pokarze . nawet gdy awansujemy samym Kacprem , Troyem, Siergiejem nic nie zwojujemy , nie wspominając już o juniorach , są potrzebni zewnątrz , nie ubliżając naszym ,lecz są mało objechani , słabi sprzętowo i brak im doświadczenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic ROWu od i nazawsze

Teraz siedzicie cicho i liczycie na cud.Jakby się zdarzył to byście od morza po tatry piali.Przed pierwszym meczem to właśnie pokazaliście.A teraz niby tacy pokorni.Hipokryzja i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.