Wątek dotyczący artykułu

Żużel. "Zostaję w Lublinie!". Grigorij Łaguta wprawił w ekstazę kibiców Motoru (wideo)

Speed Car Motor na zakończenie sezonu przegrał z MRGARDEN GKM-em 38:52, ale w Lublinie nikt z tego powodu nie płacze. Wręcz przeciwnie - lubelscy kibice są w siódmym niebie po tym, co po zakończeniu meczu usłyszeli od Grigorija Łaguty.

przeczytaj cały artykuł

Speedway 89

Lublin to obecnie najlepiej płacący klub w Ekstralidze stąd niedziwi decyzja o pozostaniu, a wszyscy wiemy jaki Grisza jest....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

O, jest i biegły rewident finansowy wszystkich klubów. A jeśli chodzi o Lublin, to biorąc pod uwagę przedsezonowy ranking posiadanych zawodników, to nie trzeba się za bardzo wysilać finansowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaloryfer

Jakby byl najlepiej platny , to by inni pchali sie tam drzwiami i oknami ,
To jest taki sam platnik jak czestochowa i grudziadz , w duzej mierze kasa z miasta ,a wiadomo ze kluby beda dostawac coraz mniej kasy z miast wiec te 3 osrodki w przyszlosci beda miec najwieksze klopoty,tak to jest i nie napinac sie.

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Ale miasto daje tylko 4 melony. Motor spokojnie może obyć się bez tej kasy. Poza tym żaden polityk jej nie wstrzyma bo nie jest samobójcą politycznym. Także jeszcze trochę poczekasz na nasz upadek.

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Poza tym skąd wiadomo, że kluby będą dostawać teraz mniej od miasta?
Masz wieści z Nowogrodzkiej?
Nie pisz bzdur co ci ślina na język przyniesie bo się ośmieszasz tylko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tyghlon

Z pewnością jak na tą chwile nie było żadnych zaległości budżet jest u był duży w Motorze ale nie słyszałem żeby inne kluby miały być gorszym płatnikiem niż My w Lublinie więc czy najlepszym to nie wiadomo , solidnym jak na razie ale ja nie wiem jak jest w innych klubach i nie mam zamiaru się na temat ich budżetu wypowiadać nawet po doniesieniach i publikacjach SF bo to najmniej wiarygodne źródło informacji

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.