Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Przemysław Pawlicki zostaje w MRGARDEN GKM-ie na kolejny sezon. Jest porozumienie zawodnika z klubem

Już zaczęły pojawiać się plotki, że Przemysław Pawlicki po sezonie opuści MRGARDEN GKM, że trafi do Motoru Lublin, a jego team zasili jeden z mechaników Andreasa Jonssona. Nic z tego. Starszy z braci właśnie zobowiązał się, że zostaje w Grudziądzu.

przeczytaj cały artykuł


Geronimo

Hehehe Pawlicki podjął bardzo dobrą decyzje , Grudziądz niekoniecznie. Najlepiej zostawcie ten sam skład i za rok zaś 5-6 miejsce.Chyba że działaczom i prezesowi to wystarczy, spokojne utrzymanie a kaska co miesiąc na konto spływa,.Aczkolwiek kibice mają do tego inne podejście"Robienie tych samych rzeczy a oczekiwanie innych rezultatów to definicja szaleństwa".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gooroo30

Definicją szaleństwa jest zadłużenie klubu powyżej tego co może spłacić.
Też bym chciał Zmarzlika, Taia i Łagutę naraz w Grudziądzu, do tego jeszcze młodego Drabika, tylko że budżet tego nie udźwignie. Być może, że jesteśmy skazani na to 5-te miejsce (lub gorzej), bo krezusami nie jesteśmy, ale tak długo jak pozwala nam się to cieszyć spotkaniami z najlepszymi drużynami świata, jestem w stanie to przeboleć.
Znajdzie się bogaty wujek to powalczymy o medale .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.