Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Get Well - Stelmet Falubaz: Złamane żebra i odma płucna Pedersena (aktualizacja)

Już w pierwszym wyścigu pojedynku Get Well i Stelmet Falubazu Nicki Pedersen doznał groźnej kontuzji. Dokładne szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że zawodnik gości w tym meczu już nie wystąpi.

przeczytaj cały artykuł

MarS_80

Dzik jest dziki dzik jest zły.... jeszcze nie tak dawno Nicki Pedersen słynął z takich akcji. Teraz no cóż , nie będzie wiecznie dzikiem, są dwa powiedzenia które obecnie do niego pasują tj. :
1. Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.
I drugi jakże bardziej wymowny od strony techniki jaką miał ten dżentelmen.
2. Starość nie radość... Jak nie doceniałeś i nie szanowałeś innych, to przyszedł czas byś to docenił!

Mimo wszystko zdrowia życzę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
matey

co nie zmienia faktu ze holder nie umie w zuzel i powinien dla dobra pozostalych zawodnikow isc na grzyby np albo na basen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
MarS_80

Także śledzę i mam inną opinię, przecież możemy się różnić. Radziłbym poczytać swoich kolegów, i wyciągnąć wnioski, kto tu jest zazdrosny i ma jakiś problem. O obrażaniu nie wspomnę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MarS_80

Śledzę od dawien dawna i powtarzam -napisałem prawdę, pomyliłeś osobę opiniującą z ofiarą która przypomnę jeszcze raz, wielokrotnie przesadzała! Jak się mylę napisz fakty,konkrety to się do nich odniosę! Ogólniki? Nie okłamujmy rzeczywistości, tylko dlatego że obecnie u Was jeździ!...

| Odpowiedz
blokuj
ksiądz

Człowieku dla ciebie to już tylko Ścianka i najlepiej taka biała... Wal dynką śmiało może coś se jeszcze naprawisz a jak nie pomoże to już tylko pokoik bez klamek. Wyluzuj bo się spocisz i się zmarszczysz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
MarS_80

Proszę księdza, prosiłbym by wyluzował jednak oceniany tu na stronie co nie jednemu kości połamał i cierpiał na SORze. Ja tylko opisałem rzeczywistość. Amen...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.