Wątek dotyczący artykułu

EBL. Kamil Łączyński: Nie porzuciłem marzeń o grze za granicą

- Już tyle udowodniłem w swojej karierze, że na tym samym udowadnianiu można byłoby się na księżyc wybrać. Gra za granicą? Nadal chcę wyjechać i spróbować tam swoich sił - mówi Kamil Łączyński, nowy rozgrywający Śląska Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

prawus

Z całym szacunkiem dla Kamila , a jest za co go szanować !! , to moim zdaniem ten rok bedzie dla niego najważniejszym w kontekscie dalszej kariery i spełnienia marzeń . Nikt z nas z roku na rok nie staje się młodszy , a i koszykarska młodzież coraz bardziej atakuje .. Szkoda że Ślask nie gra w pucharach i w kontekscie zblizajacego się nowego sezonu do faworytów ligi nie należy ( choć w sporcie nic nie jest pewne ) , to Kamilowi będzie ciężko znaleść jakiś dobry europejski klub , co w zaden sposub nie bedzie przeszkadzać mu grać na najwyzszym pozjomie w EBL ..Powodzenia Kamil !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Bez urazy, zapewne Ty go szanujesz, co jest jak najbardziej zrozumiałe, ale ja straciłem dla niego wszelki szacunek po ostatnim meczu pamiętnego ćwierćfinału sprzed dwóch lat. Być może dlatego jestem teraz takim jego antyfanem, i takim już pozostanę, choćby nawet miał mieć w przyszłości jeszcze jakiś pozytywny wpływ na polską koszykówkę.
To po pierwsze, a po drugie wystarczyło mi pierwsze zdanie artykułu, abym się jeszcze bardziej utwierdził w tym co o nim myślę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
funbasket

Może jemu nie chodzi o mistrzostwa? A jakbyś znał jego historie z przed 10 lat to byś inaczej do niego podszedł, nie wiem czy jest w historii polskiej koszykówki gracz który wrócił po tylu kontuzjach więzadeł.
To chyba każdy wie że ma wysokie ego ale jak w wieku 19 lat miał tyle kontuzji to myślę że 9999/10000 osób by zrezygnowało a że został później MVP ligi polskiej może warto spojrzeć na niego z tej strony... i może dla niego to znaczy że nie musi już nic nikomu udowadniać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.