Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Plusy i minusy. Tak twardo we Wrocławiu jeszcze w tym roku nie było, bo play-off jest najważniejszy

Ostrzyłem sobie zęby na szlagier na Olimpijskim, ale w Sparcie najwyraźniej doszli do wniosku, że play-off jest ważniejszy niż danie sobie szansy na wygranie rundy zasadniczej. Rozumiem, siła wyższa, ale chcąc nie chcąc daję wrocławianom minusa.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Oczywiście zawodnicy Sparty nie byli zadowoleni z lania, bo oni w tym meczu nie zarobili.

Za tę żenadę powinni oddać kasę za bilety. G*wno mnie obchodzą ewentualne zagrywki klubu. Nawet nie sprawiali wrażenia, że im zależy. Janoś wygrał z lotnego (sędzia ślepy?), leszczynianie pokazali naszym jakimi ścieżkami jeździć na Olimpijskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Sirek

Paradoksem jest też to, że na mecz z Unią wzrosły ceny biletów pomimo, ze to jednak NADAL Runda Zasadnicza. Także ładne bagno odwalił zarząd Sparty. Wstyd przed kibicami i nie zdziwię się jeśli podniosą jeszcze bardziej ceny na Play Off, że pełnego stadionu nikt nie zobaczy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SPARTA

To wszystko przez Drabika :) Kasa potrzebna na Maksa i jego nowy kontrakt. W PO na 100% będą ceny wyższe za bilety.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Sirek

Tylko czy warto narażac się kibicom bezpodstawnym wzrostem cen, które już i tak na tle innych miast sa mega wysokie. Wrocław może szukac kasy dla Drabika różnymi ścieżkami, ale to nie oznacza, że młody zostanie we Wrocławiu. Choć ja na jego miejscu bym dostał i mówie to jako czestochowianin :D oczywiście bardzo bym chciał, ze Maksiu trafił do Czewy, ale wątpię by to się udało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
SpartyFan

Za bilet zapłaciłem 80 zł. Późno zarezerwowałem i nie było specjalnego wyboru. Żużel na Olimpijskim cieszy się dużym powodzeniem, aż jestem zdzwiony, że to się utrzymuje.
Oby jak najmniej takiej żenady jak w niedzielę. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Sebastian Sirek

Można kupic bilet taniej na przeciwległej prostej ale dla mnie osobiście żadną przyjemnościa nie jest oglądanie meczu będąc ciągle oślepianym przez palące słońce. A i te "gorsze" bilety w porównaniu do innych miast nie są tanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
SpartyFan

Tam chodziłem przez lata 99 - 03. Niestety była za bardzo zgrana paczka i wątroba nie dałaby dłużej rady :)
@MikoULaj 80 zł za miejsce na trybunie. Pomimo, że byłem na samej górze widocznośc niezła, trzeba przyznać. Było paru kibiców w szalikach Unii. Trochę za bardzo się cieszyli, skakali i ochrona musiała ich uspokajać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sebastian Sirek

W takim razie tylko na nowa podnieśli, co jednak nie jest zbyt w porządku mając na uwadze, że to runda zasadnicza. Rozumiem na Play Off, wtedy zawsze się podnosi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
PaK

Jeśli klub zrobił to z premedytacją, tzn. świadomie przygotował taki tor na którym zawodnicy WTS nie potrafili jechać, a jednocześnie podniósł na maksa ceny biletów korzystając z nakręconej przez media atmosfery wokół tego meczu (Sparta mogła zająć pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej), to zakpił sobie niemiłosiernie ze swoich kibiców...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Sebastian Sirek

To niestety prawda, ale jak było to sie pewnie nie dowiemy. Bardziej zniecierpliwieni kibice wczoraj po ok. 10 biegu opuszczali stadion, ci nieco mniej wytrzymali do 13 biegu, a kibice, którym szkoda było pieniędzy wydanych na ten spektakl zostali do końca :) Tak to niestety wczoraj wyglądało. Oby pierwszy i ostatni raz w tym sezonie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.