Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: Roger Federer i Stan Wawrinka stracili po secie. Odpadł Fabio Fognini

Roger Federer w czterech setach pokonał Sumita Nagala w I rundzie rozgrywanego na kortach twardych wielkoszlemowego US Open 2019. Po partii w poniedziałek stracili również Stan Wawrinka, Lucas Pouille i David Goffin, odpadł natomiast Fabio Fognini.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
grolo

Piękna przygoda młodego Hindusa - gdy już wreszcie zadebiutował w wielkim szlemie, to miał szczęście zagrać z legendą, na największym korcie świata. Nie dość, że zagrał to jeszcze przełamał go 3 razy i urwał mu seta.
To wspomnienie meczu ze swoim idolem zostanie mu do końca życia. Sumit Nagal - można go pamiętać z Poznania, gdzie wygrał futuresa. Był jeszcze wtedy nastolatkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Trzeba przyznać, że ten młody Hindus Nagal rozegrał świetny mecz. Mając niski ranking (koniec 2.setki) wywalczył sobie w nim udział kwalifikacjami - w nagrodę zagrał ze swoim idolem, z wielkim mistrzem na największym korcie, przy największej w życiu publiczności. Grał agresywnie, zaskakiwał świetnymi returnami. Dopiero za 6. meczbolem (przy podaniu Federera!) oddał drugiego seta. Jeszcze przy 5:4 i 0:40 w czwartym secie sprawił, że w oczy Rodżerowi i jego bliskim zajrzało widmo 5-setówki . Gdy Mestro podawał na mecz z anonimowym Hindusem, musiał bronić 4 razy bronić się przed przełamaniem. Gdy mistrz grał mocno, ten odpowiadał mu jeszcze mocniej ! Czasami trafiał niewiarygodne piłki. Jednak Rodżer potrafił też włączyć swój "magic touch" i wtedy publiczność szalała a młody był bezradny.


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Od kilku lat obserwuję perypetie Sumita Nagala po itfach i challengerach. Za juniora w szlemach mógł zagrać tylko dwa razy, ale zabłysnął w Wimbledonie, zdobywając wraz z pewnym Wietnamczykiem koronę deblową . Było to 4 lata temu. Potem długa tułaczka po małych turniejach i po dalekich miejscach w rankingu. W Poznaniu np nie grał w challengerze lecz tylko w małym futuresie. Dopiero teraz, mając 22 lata, wywalczył sobie ranking, który uprawniał go do eliminacji wielkoszlemowych. A w nich od razu wywalczył sobie udział w głównej drabince, pokonując wytrawnych bywalców (Ito i Polansky'ego).
Wcześniej Nagal nie wygrał ani jednego meczu w ATP Tour - teraz zmusił Federera do 2, 5 godzinnej walki. Cieszę się z tego meczu, gdzie młody Hindus pokazał się z tak dobrej strony . Oby okazał się dla niego przełomowy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fanka Rożera

Masz 300% racji, mr peRFection!!!!
Warto było zawalić noc, aby obejrzeć przed moim telewizorkiem 42 całe, bajeczny tenis w wykonaniu naszego, ukochanego Maestro.
Pięknie zachowała się Nowojorska publiczność, tak dobrze rozumiejąca na czym polega tenis i bajeczne zagrania.
Cały świat trzymał za Fedexa.
A nie mówiłam, że Rożer pokaże nam kosmiczny tenis, tak jak obiecał?
12 asów Maestro, a Serb tylko 4,
Set Rożera wygrany 6 - 1!!!!Miazga.
A Serb? Męczarnie 6-4
Ważne, że Rogi długo nie przebywał na korcie. My wyznawcy od 10 lat to podkreślamy w przypadku Naszego Geniusza. Gdy wygrywal w tym roku Wimbledon, Roż zaczął identycznie pierwszą rundę.
To znak!!! Ewidentny znak, że wrócił, aby wygrać!
. Nie na darmo daliśmy Maestro przydomek Fedex, który podchwycili od razu dziennikarze.
I kogo miał Djokovic a kogo GOAT Sportu i Tenisa. Rożer walczył z groźnym Nergalem, a Serb z nieznanym nawet Tomaszewskiemu juniorowi zawodnikiem.
Chyba wstydzą się przyznać ci, którzy zwątpili w Artystę Tenisa, uważanego przez EKSPERTÓW za NAJWIEKSZEGO TENISISTĘ W HISTORII TENISA.
ALEZZ ROGI. Usopen na 300 %j jest nasz.
Zaczęła się NOWA ERA FEDERERA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.