Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Trzy poważne błędy sędziego w Toruniu. Jason Doyle zasłużył na czerwoną kartkę (ranking)

Słaby dzień Piotra Lisa, który prowadził mecz Get Well - Stelmet Falubaz. Sędzia nie pokazał żółtej kartki Jackowi Holderowi. Czerwoną powinien obejrzeć z kolei Jason Doyle, który pojechał bardzo ostro z Piotrem Protasiewiczem.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Zna ktoś chociaż JEDEN inny przykład, gdy ktoś został wykluczony za faul chociaż między zawodnikami nie doszło do kontaktu? I nie piszcie mi o regulaminie, bo go znam. Poproszę o przykład.
Kontaktu nie było, Doyle wykluczony, a do tego jeszcze żółta kartka. A SF domaga się czerwonej. Może po prostu wprowadzić do regulaminu przepis o "winie Torunia" i przynajmniej wszystko będzie jasne.
PS. Może w PLŻ1 gdzie nie rządzi Stępniewski będzie normalnie :?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz 1946

Spoko Krzychu ;)
W 1 lidze będziecie miażdżyć i wgniatać w tor jak mawiał mój kolo z Anfield ;)
Za 2 lata mam zamiar wybrać się na MA nie tylko na SGP :)
Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Cysio o ile pamiętam to uważałeś, iż kontaktu między Grinem, a Bartkiem nie było gdy Greg poszerzał Bartkowi drogę na MA, wtedy gdy sędzia drukował, a Stasiu dostał karę :):):):).
W tej jednak sytuacji to trafiła zielonogórska kosa na australijski kamień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.