Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Deklaracja Fredrika Lindgrena. Szwed na trzy lata we Włókniarzu Częstochowa!

W środowe południe przedstawiciele forBET Włókniarza poinformowali, że Fredrik Lindgren przez najbliższe trzy lata będzie zawodnikiem częstochowskiego klubu.

przeczytaj cały artykuł

ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ

Jeśli Miedziak powróci do Torunia to kto wie ale może Hampel z byka stanie się lwem, będzie to jedyny racjonalny polski zawodnik na rynku. Oczywiście pod warunkiem że odejdzie z Unii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SanczoPansa11

Po słowach prezesa klubu z Torunia wątpię aby Miedziak tam wrócił chociaż kto go wie. Jedyne zastrzeżenia jakie mam do Hampela, wiadomo że miał kontuzje, ale średnia wyjazdowa na poziomie 1.1 nie wróży nic dobrego dla klubu który go zakontraktuje

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanior

Ja w ciemno biore Holte zamiast Hampela. Wole Holte walczaka na torze jak dobrze przepracuje zimę niż Hampela co w stykowej sytuacji puszcza gaz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
WŁÓKNIARZfan

Najpierw na stadionie gwizdy na Holtę, a potem Rune wróć?
Holta ma 46 lat! Po co nam taki "dziadek"? Ja zaproponuję Józka Jarmułę zamiast Holty, też potrafi jeszcze się utrzymać na motocyklu żużlowym.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.