Wątek dotyczący artykułu

Liga Europy. Rangers FC - Legia Warszawa. Carlitos w kadrze. Napastnik leci do Glasgow

Zaskoczenie w kadrze Legii na mecz z Rangers FC. Do Glasgow z drużyną poleci Carlitos, który miał odejść do klubu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

przeczytaj cały artykuł

D.A.N.I.E.L.L.O

Z nim jest taki problem że on woli żeby Kulenovic grał i nie strzelał niż żeby grał Carlitos i strzelał, bo dla niego nie jest ważne dobro klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z wilkami.

Dokładnie i ma w tym interes ukryty !!!, razem z Kulenoviciem mają w Kielcach hurtownię podpasek, interes idzie dobrze, Kulenovicia non-stop nie ma, bo gra......a Maikel sam lord koks na włościach !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
.M.

Ja mam zmowę z Vukovicem i Kulenoviciem i niszczymy Carlitosa. Biedny gwiazdor jest już tak poszkodowany, że trzeba go proponować klubom z Afryki, bo tak to nikt go nie chce ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tańczący z wilkami.

Przed chwilą ostatnia afrykańska opcja upadła, zostały jeszcze tylko dwie propozycje z Wietnamu Północnego i Tybetu, sam gwiazdor raczej sugerował iż Tybet byłby bliższy jego sercu, ciekawe jakie kwoty wchodzą w grę, bo tego jeszcze nikt oficjalnie nie wie, ale transfer jest na ostatniej prostej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
.M.

Ponoć pojawiła się znowu opcja transferu do Mallorki. Chłopcy od podawania piłek pojechali na wakacje i Hiszpanie chcieli kupić Carlitosa by ich zastąpił na dwa tygodnie. Koniec końców okazało się, że nasz gwiazdor nie miał predyspozycji do tej roli i temat upadł. Obecnie z tego co słychać w klubie to szukamy zainteresowanych na Marsie, ale może być ciężko dopiąć transfer na czas.

| Odpowiedz
blokuj
Tańczący z wilkami.

Gadałem przed chwilą z kumplem, graczem Supraślanki Supraśl, mówił że by go wzięli, jak za dużo nie chce kasiory, ale jeszcze musi dodzwonić się do dyrektora klubu, bo tam prezesa nie ma

| Odpowiedz
blokuj
Tańczący z wilkami.

W Kielcach otworzył się nowy potężny rynek na artykuły higieniczne, jest potężne zapotrzebowanie w regionie na podpaski, papier toaletowy, ręczniki jednorazowe, chusteczki, mydło, anty-perspiranty..........ludzie wreszcie to odkryli w tych regionach i dlatego sprytny Maikel zrobił spółkę z Kulenoviciem i otworzyli tam potężną hurtownię, Kulenović ma duże kontakty na bałkanach i cześć towaru tam pchają, więcej nie wiem

| Odpowiedz
blokuj
pan.artur

Ty chyba nie rozumiesz. Zadałem Ci proste pytanie. Jakieś podpaski, jakiś papier toaletowy. Co to jest? Rzucasz hasłami które nie mają nic wspólnego z tematem. Sam się gubisz w tym wszystkim.

| Odpowiedz
blokuj
Tańczący z wilkami.

Tzn przybliż Heheszko, ja tu sobie żartu, żartu .....a tu widzę jakieś oskarżenia na Maikela poleciały, rozwiń skoro już podałeś zarzut, słyszeliśmy "A" czekamy na "B"

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.