Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Gollob, Witkowski i Kowalik na gorącym krześle u Ostafińskiego. Co Madsen chciał od eksperta telewizyjnego?

Najnowszy, czwartkowy magazyn "Bez Hamulców" zdominuje spotkanie z naszym mistrzem świata z 2010 roku - Tomaszem Gollobem. W studio WP Sportowe Fakty pojawią się ponadto Mirosław Kowalik i Andrzej Witkowski.

przeczytaj cały artykuł

J.A.P

Co Madsen chciał od seksperta telewizyjnego?
Kowalik świetnie zmotywował Leona - epitetami - niegodnymi eksperta, komentatora, kolegi z toru: "płaczek"? "aktor"?
Madsen z kontuzją, w którą niedowierzał sekspert Kowalik, przywiózł komplet i dzień później z powodu tej kontuzji zrezygnował z obrony tytułu mistrza SEC.
Jakim Kowalik był zawodnikiem by oceniać Leona? Co osiągnął na arenie międzynarodowej? Ekspert powinien mieć charakter. Nie wystarczy być byłym przeciętnym żużlowcem.
Niech Ekspert ocenia jazdę zawodników! ich technikę, błędy, sprzęt! A nie to co czują w chwili kontuzji!!! Nie pamięta Kowalik w jakim stylu zakończył karierę?
Nie ma prawa naśmiewać się na antenie z zawodników lepszych od siebie...
PS. Kiedyś bardziej szanowałem działaczy Apatora i nawet lubiłem Kowalika...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kajtala

Trafione też go szanowałem a teraz się zeszmacił i czuję do niego antypatie powinien się zająć swoją robota a nie krytyką powinni go wypieprzyć z tv z hukiem doktor ortopeda prowadząca też się madrowała

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DrawA

Tyle , że Kowalik powiedział prawdę o Madsenie. W pełni się z nim zgadzam. Jakim Ty byłeś zawodnikiem , żeby oceniać Kowalika jako eksperta ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.