Wątek dotyczący artykułu

Liga Europy. Glasgow Rangers - Legia Warszawa. Jeden gol wyrzucił Legię z pucharów

Gol w końcówce meczu wyrzucił Legię Warszawa z europejskich pucharów. Glasgow Rangers wygrali z wicemistrzem Polski 1:0 i zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

przeczytaj cały artykuł

Euzebiusz Olandzki

legła poległa przez trenera debi....a.
ajlpeszy zawodnik na ławce bo pseudo fachowiec stawia na ziomala z Bałkanów.
Niezgoda przez 5 minut miał więcej z gry niż ta siermięga kulenovic. powinien się nazywac kujejovic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staniszewski

Legia zagrała tak aby uniknął kolejnego wpie*****. I ten cel udało się osiągnąć. Należałoby więc pogratulować. Była przecież spora szansa aby doczołgać się do dogrywki a pewnie i do karnych (które jak wiadomo rządzą się swoimi prawami). A co do napastnika to bym nie przesadzał. Już nie takich cwaniaków widziałem, którzy postawieni na szpicy nie poradzili sobie z taktyką "laga na napastnika". Są pewnie tacy piłkarze, którzy mogliby dać sobie radę w takiej sytuacji. Nie widzę ich jednak w kadrze Legii ani w żadnym zespole naszej ligi.
To co możemy teraz zrobić to się wyluzować. Pora zacząć się przygotować na ligowy klasyk. Jedni pocisną drugim, że są prowincją a drudzy, że pierwsi brali obiecujących piłkarzy do wojska (w czasach, które połowa stadionu zna tylko z opowieści). Puchary europejskie (czy raczej eliminacje do nich) to epizod, który trwa tak krótko, że nie ma co się nim przejmować. Skupmy się na tym co ważne i dowalmy sąsiadowi ;)