Wątek dotyczący artykułu

Liga Europy. Glasgow Rangers - Legia Warszawa. Jeden gol wyrzucił Legię z pucharów

Gol w końcówce meczu wyrzucił Legię Warszawa z europejskich pucharów. Glasgow Rangers wygrali z wicemistrzem Polski 1:0 i zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

przeczytaj cały artykuł

gogo

Mecz pokazał że Legia była zespołem o co najmniej jedną klasę gorszym. Przez całe 90 minut potrafiła tylko bronić wyniku, nie potrafiąc w żaden sposób zagrozić bramce przeciwnika. Myślę że byłoby wielką niesprawiedliwością gdyby Szkoci przegrali ten mecz. A tak grającej Legii nie da się po prostu oglądać, dlatego całe szczęście że już odpadli !!! Trener Legii przejął całkowicie filozofię polskich starych trenerów, czyli bronić się jak długo się da a przeciwnik może sam sobie strzeli bramkę !!! Przed meczem było wiadomo że Legia raczej przegra, więc dlaczego zabrakło jej odwagi???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pit7

Legia mogla to wrecz powinna wygrac ! Sytacji nie brakowalo niestety jak nie ty strzelasz to tobie strzela i dowidzenia A Glazgow nic nie pokazal takiego poprostu udalo im sie strzelic w koncowce bo Legia tak dala proste

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.