Wątek dotyczący artykułu

Liga Europy. Paweł Kapusta: Nic nowego, nic śmiesznego. Polska czarną dziurą na piłkarskiej mapie Europy (komentarz)

Trzeci rok z rzędu w fazie grupowej europejskich pucharów nie zobaczymy zespołu z Polski. Ale spokojnie, nie ma powodu do niepokoju. Nikt z osób zarządzających w tym kraju futbolem na alarm nie bije. Jest jak jest, inaczej nie będzie.

przeczytaj cały artykuł


Fives75

Hahaha. Kolejny "dziennikarski" gniot. Najpierw fanga w oczy że jesteśmy na dnie (niektórzy nazywają to czarną d...) europejskiej piłki. Potem zaświecenie w oczy PZPN-owi jacy to są koślawi i nic nie robią z tą żenadą. Po czym (o matko!!) krótki opis jak to w Legii pod panowaniem prywatnego właściciela, który wydając prywatne pieniądze, wynajmuje sobie prywatnych trenerów i ściąga prywatnych piłkarzy (raczej zwanych kopaczami) doprowadził swój prywatny klub na krawędź prywatnej katastrofy. Może mi ktoś powiedzieć w którym momencie miał zareagować PZPN??? Zanim Mioduski kupował klub, po tym jak go kupił czy teraz , żeby go sprzedał dla dobra polskiej piłki?? No ale co tam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ziemniak82PL

PZPN jest odpowiedzialny za szkolenie trenerów bo to oni wydaj certyfikaty a jakich trenerów mamy każdy widzi.Ogólnopolski plan szkolenia młodzieży bo większość topowych zawodników w Europie wywodzi się z małych klubików i dopiero w wieku 10-14 lat trafiają to poważnych klubów i tam są przygotowywani do dorosłej piłki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fives75

Ale to prezesi klubów zatrudniają trenerów. No i zobacz kogo. Od lat te same nazwiska. Albo wynalazki z zagranicy albo polska "śmietanka" dość już leciwa. A szkolenie młodzieży?? Spytaj się Probierza czemu u niego gra 10 obcokrajowców a średnia w podstawowych jedenastkach to 2/3 ?? Czemu tak się bulwersują przepisem o młodzieżowcu?? PZPN może szkolić młodzież setkami tysięcy a i tak w lidze ich nie zobaczysz. Kto był wczoraj najlepszy w Legii?? Majecki i Niezgoda. No chyba że się mylę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.