Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Wysoka cena za porządek w Legii (felieton)

Dawno nic mnie tak nie dotknęło jak porażka Legii w Glasgow. Przykre to było jak uderzenie batem po plecach. Gol w 91. minucie sieknął jak brzytwa - uciął wszystko. Niestety, poza emocjami.

przeczytaj cały artykuł


zgubek

Strasznie emocjonalny ten tekst.A przecież na tym meczu świat piłki się nie kończy.Prawda jest niestety taka,że Legia odpadła i to nie z powodu Kulenovica(choć był w tym jego znaczny udział), ale dlatego,że zagrała kiepski mecz.Poza Majeckim, w zasadzie nikt nie zagrał na swoim normalnym poziomie.Ale może w tej chwili to są szczyty możliwości tej drużyny i jej trenera. Vukovic nie osiągnął żadnego celu, a już na pewno nie zbudował sobie pozycji pełnowartościowego trenera. Vuko to nie jest jeszcze trener, to kandydat na trenera. Jeśli tak szkoli piłkarzy jak zagrali w Glasgow,to kiepsko świadczy o jego warsztacie.Redaktorze, mimo,że z pana tekstu przebija troska o klub z Łazienkowskiej, to nie ma pan racji,że Vukovic wytrzymał presję i się nie ugiął. Ten jego upór nie dał żadnego efektu drużynie.Autor powieści kryminalnych Harlan Coben, powiedział bardzo mądre zdanie,, upór od głupoty oddziela bardzo cienka linia". I w Legii boję się ,że została ona już przekroczona

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ablafaka

Kulenovic to dość ciekawy temat. Vuko pokazał swój upór ciągle stawiając na niego. W normalnej drużynie napastnik który ma średnią ~400 minut na gola wylatuje z pierwszego składu. W tym roku ~800 minut na boisku i dwa gole, zero asyst i ciągle podobna bezbarwna gra. W zeszłym roku o ile dobrze pamiętam to spędził ~900 minut na boisku, zaliczył 4 gole i 1 asystę. Dwa lata temu w młodzikach Juventusu ~1400 minut i 6 goli w tym 4 kartki.
Jego czas nadejdzie, jednak jeszcze nie dzisiaj. Vukovic stawiając ciągle na Kulenovicia pokazuje jakiś maniakalny upór. Dla mnie Vukovic to dopiero materiał na trenera, tak jak Kulenovic to materiał na napastnika, choć patrząc na Europejską piłkę to w wieku 19 lat powinien być już w pewnym sensie wykształconym piłkarzem a nie dopiero materiałem na piłkarza.
Tylko zastanówmy się jakie podania otrzymuje Kulenovic, co prezentuje pomoc Legii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.