Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa świata w koszykówce Chiny 2019. Wenezuela na łopatkach! Doskonałe otwarcie Polaków

Mistrzostwa świata w Chinach rozpoczęliśmy doskonale. Polacy w swoim inaugurującym spotkaniu pewnie pokonali reprezentację Wenezueli 80:69. To arcyważny triumf w walce o awans z grupy.

przeczytaj cały artykuł

Biggie Smalls

Jak pisałem niegdyś tutaj superlatywy o Sokołowskim i o tym, że tkwi w nim potencjał itd. ,to wielu chciało mnie zlinczować. Chciałbym aby te osoby wypowiedziały się teraz.
W ZG Sokołowski stanął w miejscu ewidentnie ale to za sprawą mizernego trenera przede wszystkim. Myślę, że Milicić sprawi, że będzie znaczącym graczem w PLK.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

Oceniać swoich pupilów bd mógł po meczu z Chinami. Jaranie się zawodnikiem, po wygranej z drużyną na którą kurs był 5.0, mija się z celem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Biggie Smalls

Po pierwsze: Sokołowski nie jest moim pupilem. Zwyczajnie dostrzegam w nim jeszcze niewykorzystany potencjał.
Po drugie: Nie "jaram" się nim tylko po tym meczu, bo pisałem już o nim o wiele wcześniej (sprawdź), a dzisisiejszy mecz tylko potwierdza moją tezę.
Zatem jeśli ktoś się minął z celem to Ty ze swoim komentarzem.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.