Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Hiszpanki odprawione do domu, Polska zameldowała się w ćwierćfinale

Sensacji nie było. Reprezentacja Polski poradziła sobie z wszelkimi trudnościami i odprawiła Hiszpanię 3:0. To oznacza, że podopieczne Jacka Nawrockiego w najbliższą środę powalczą o półfinał ME siatkarek.

przeczytaj cały artykuł

The-Wraith

Więcej tu reklam niż materiału do komentowania... To nie był pogrom tylko kiepski mecz z mnóstwem błędów, czemu Malwina Smarzek-Godek nie grała w tym meczu? Aż taka ważna jest na ćwierćfinał z Niemkami, który przegrają 14:25, 12:25, 16:25 ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lifelt

Ty wiesz co piszesz człowieku? Xdd na ostatnim sparingu wygraliśmy z nimi dwa ostatnie mecze 3:2 i 4:0 w drugim bo miało być rozegrane 4 sety, Więc jak mamy z nimi przegrać chyba że zagrają Gorzej niż z Belgią ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.