Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jason Doyle oglądał mecz Włókniarza z Unią. Przyjechał na rozmowy?

Nie do Zielonej Góry, gdzie miał bliżej, a do Częstochowy przyjechał po GP Niemiec Jason Doyle. Stąd można wywnioskować, że Australijczyk nie pojawił się na SGP Arenie tylko po to, aby obejrzeć półfinałowe starcie Włókniarza z Fogo Unią Leszno.

przeczytaj cały artykuł


Prawdziwy Janusz

Doyle za Zagara dobry ruch zwłaszcza że Drabik junior musiałby najpierw naprawić relacje z Drabikiem seniorem poza tym dał młodego człowieka jakim jest Maks atrakcyjniejszy do życia jest Wrocław niż Częstochowa to raz, dwa Przedpelski do pierwszej ligi nie pójdzie, prędzej do Torunia wroci Miedziak niż Pawełek choć i w to wątpię Toruń a przede wszystkim Terminski musi najpierw udowodnić że coś się w klubie zmienia może za rok za dwa,
P. S. JEŚLI Czewa negocjuje z Doylem to raczej jest przekonana że Miedziak i Pawełek zostaje, Drabik nie przyjdzie ergo kasa na Maksa idzie na Australijczyka, Grucha pod osemke pus Trio Miskowiak Świdnicki Kowalski czyli silni juniorzy, gdyby nie do końca jasna sytuacja ze stadionem w Lublinie (będzie zapewne tor na futbolowym) to wybrałby Lublin, Patrząc realnie na casus Doyle'a Leszno Wrocław nie zainteresowane, do Falubuzu nie wroci, Grudziądza nie stać Gorzów nie ma silnych juniorów tak jak i Rybnik w grze był tylko Lublin i Czewa,jeśli de fa to znajdzie się w Czewie to jest to fatalna informacja dla klubu z Torunia który może się przygotować na dłuższą niż roczna przerwę w ekstralidze, bez juniorów, bez klimatu (wbrew doniesieniom z kuluarow zostaną najprawdopodobniej i Holta i Holder(y) spadnie dramatycznie frekwencja i nawet Bajerski nic tu nie pomoże, w przyszłym roku i Ostrów i Gniezno i Łódź i Bydzia mogą być zainteresowane ekstraliga, zawodnicy z GP rozmawiają że sobą, a w Czeatochowie jest dobry klimat dla zuzla dobre połączenia lotnicze via Kraków Katowice.
P. S. Jakby jeszcze jakimś cudem(choć w cuda nie wierzę) przyszedł Maks więc Drabik to już byłaby PETARDA na finał, Maks do Czewy przyjdzie za parę lub parenascie lat jeśli w ogóle,Breslau....tam jest trio Tajski Magic i Torres i wokół nich budowany jest zespół z Wroclove. Mowienie pisanie o tym że Drabik wróci do Częstochowy to taka sama abstrakcja jak mówienie że Lampart wróci do Rzeszowa po reaktywacji klubu. Never gonna happen.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

Dobrze prawisz, tylko jest jedno zasadnicze ale...
Doyle w Czewie? Ok, tylko kto będzie liderem tej drużyny? Madsen czy on? Albo on czy Madsen?
Abstrahując od tego że będzie konflikt, i drugie finansowe zło skąd Lwy wezmą na tyle kasy?

Swoją drogą pokazać się na meczu w PO i budować swoją markę, typowy janusz by to zrobił ;) Pytanie kto to kupi...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Prawdziwy Janusz

Liderem I kapitanem drużyny jest obecnie Madsen odwrocie pytanie kto jest liderem Leszna? Wrocławia? Zielonej Góry? Siła tych drużyn to to że w każdym meczu ktoś inny, tu bardziej chodzi o dwucyfrowki i dodatkowe cztery mecze w sezonie które mają wpływ na realne zarobki, wgrywanie i klimat też ma znaczenie bo tak budujesz swoją formę mentalna, patrz na GP, Madsen idzie na tytuł Lindgren idzie na medal, Czewie nie będzie musiał jeździć z juniora i bo ta rolę zapewne przejmie Lindgren, będzie więc prowadzącym parę jednym z trzech potencjalnych liderów, ostatnie dwa sezony indywidualne Doyle'a nie powalają na kolana przede wszystkim ze względu na drużynę w której występował, brak sukcesów, słaba atmosfera, w Czewie jest troche inaczej tu nie ma parcia na złoto, jest parcie na play off zespół jest budowany rozsądnie stabilnie iema nerwowych ruchów, cieniowal Musielak ale jeździł nie był odstawiany, cieniowali Torunianie to samo, cieniowal i ZAGAR I Lindgren, to wszystko ma znaczenie dla zawodników, Swiacik nie wychodził nie rugal zawodników na forum publicum brał ich na obiady i starał się konsekwentnie budować mentalnie taki ma styl, uczył się przy Maslance przez kilkanaście lat zawsze w parkingu za jego kadencji jedyny minus to nepotyzm w kontekście syna który cieniowal i zakończył karierę ale poza tym mimo wszystko na plus, w Toruniu wynik i odpowiedzialność za wynik cała ta presja ciazyla mu i miała przełożenie na wyniki indywidualne w C, Ewie będzie miał lżej bo od tego jest Madsen taki typ człowieka, zawodnika, widzisz wszyscy jadą po Cieślak że to że tamto że owamto że 0,7 (jasne alkoholik który kilkadziesiąt km na rowerze robi, dziennie) a jednak zawodnicy do niego ciągną, be, bezbledny nie jest walnal słynne faux pas o Maksie że takich mamy na peczki, nie mamy ale z Drabikiem sr też miał na pienku a teraz pracują razem, ot życie P. S. IMIENIA nie zmienię ale uwierz lepszy Janusz niż jakiś sebix czy inny Alan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robertzg

Jeśli teraz w Czewie nie ma parcia na złoto, to gdyby przyszedł Maks i Doyle to sytuacja się radykalnie zmieni. Naprawdę myślisz, że gdyby Czewa sfinalizowała te kontrakty, być może najdroższe w lidze, tym samym budżet mieli by jeden z najwyższych w lidze, będzie luzik, nie ważny wynik, wystarczy PO? Oj mylisz się bardzo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Z tego co mówi się w kuluarach to Maks ma być priorytetem. Na jego kontrakt ponoć ma złożyć się trzech częstochowskich biznesmenów (tak jak kiedyś Holty) i ten transfer nie obciąży kasy klubu. Natomiast już z budżetu klubowego trzeba zatrudnić Doyla, z budżetu który może nie być dofinansowany z zadłużonego miasta. Także prędzej Maks niż picuś gwiazduś... Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.