Wątek dotyczący artykułu

Śmierć Dawida Kosteckiego. Opinia biegłego podważa wersję z paralizatorem. Mamy komentarz Romana Giertycha

Pełnomocnicy rodziny utrzymują, że Dawid Kostecki przed śmiercią był rażony paralizatorem. Tę wersję dla "Rzeczpospolitej" podważył biegły w sprawie. Roman Giertych mówi nam wprost: - To typowy przeciek intencjonalny.

przeczytaj cały artykuł

Marcin Maciejewski

Przy każdej śmieci więźnia Panie Giertych jest masa kontrowersji. Dlaczego? Ponieważ uch zgon odbywa się zazwyczaj w dziwny sposób. Z całym szacunkiem do Kosteckiego, ale życie gangstera odpowiadało mu od zawsze. A co do Giertycha, może byc tak się Pan zajął awarią ścieków w Warszawie i doprowadzeniem do wyjaśnienia przecież jest Pan bezstronnym prawnikiem prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Małgorzata Katarzyna Maraszek

A w jakim celu prawnik ma się zajmować ściekami , skoro zajmuje się nimi super piowski rząd ???!!! To oni wiodą PRYM ŚCIEKOWY !!!
JUŻ ONI SOBIE PORADZĄ !!!
Tylko by im przeszkadzał, wyjawiając prawdę nieobjawioną !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Maciejewski

No przecież Giertych ma Jarkofobie i idąc jego tokiem myślenia to prezes zanurkował i uszkodził rurę. Nie jestem ani trochę sympatykiem PiS ale mecenas Roman się po prostu ośmiesza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
jaet

Chłopie, pękła rura. W jakiej sprawie ty chcesz tu dochodzenie prowadzić? Przez 8 lat rządów PO pialiście po różnych forach o "seryjnych samobójcach", a teraz udowadniasz, że paralizatorem nie da się doprowadzić człowieka do omdlenia, ale już powiesić się na leżąco (!), to normalka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
grolo

Interesujące - wycięto mój wpis, który podawał niewygodne FAKTY (bez ubliżania, bez łamania regulaminu). Niby dla "równowagi" usunięto też wpis hejtera, który mnie atakował a którego JEDYNĄ treścią były obelgi (notabene, nie ja go zgłosiłem. ja właśnie na niego odpowiadałem.)
Panowie moderatorzy, nie bądźcie hipokrytami ! Trzymajcie się REGULAMINU. A nie własnego widzimiesie i obrony swoich prywatnych politycznych sympatii. Przecież (chyba) nie za to wam tu płacą ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Marcin Maciejewski

Bo idąc tokiem myślenia Romana to rura pękła bo PiS podgrzał atmosferę albo Jarosław zanurkował i ją uszkodził. Nie jestem zwolennikiem PiS, ale Romek skończ bo robisz niezły kabaret.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.