Wątek dotyczący artykułu

Śmierć Dawida Kosteckiego. Opinia biegłego podważa wersję z paralizatorem. Mamy komentarz Romana Giertycha

Pełnomocnicy rodziny utrzymują, że Dawid Kostecki przed śmiercią był rażony paralizatorem. Tę wersję dla "Rzeczpospolitej" podważył biegły w sprawie. Roman Giertych mówi nam wprost: - To typowy przeciek intencjonalny.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
grolo

Piszesz, by dać spokój, bo "gość nie żyje". Tak, ale w bardzo podejrzanych okolicznościach. Zarówno śmierci jak i śledztwa. Tylko ślepy by tego nie dostrzegł, nawet wbrew ogromnej publicznej propagandzie (mediów kiedyś publicznych) . Ale jest mnóstwo takich, którzy chcą być ślepi. Usilnie chcą.
PS. Czy ty potrafisz tylko w kółko ubliżać? A może jednak jakiś argument? Jakiś fakt, który broniłby twojego stanowiska? Byle prawdziwy.
Bo zaczynam myśleć, czy ty w ogóle masz jakieś stanowisko? (prócz stanowiska "pracy"). Klapki na oczy, rzygi w ustach ... a w głowie? naprawdę już nic nie zostało?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
grolo

Od prowadzenia dochodzenia są prokuratorzy. Sęk w tym, że akurat CI są dziwnym trafem niewiarygodni. Zarówno w swoich działaniach jak i w ścieżce swojej kariery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

@Krogulec, przyjrzyj się swoim wpisom. Co jeden to wściekłe obelgi. A to na autora artykułu (treści "Rzygać już się tym borkiem chce, co jeszcze wyklika w swoim chorym archiwum "X"....... tuman", "Borek przestań sr*** [te gwiazdki ode mnie] non-stop.. - powtarzane w kółko (naliczyłem ich co najmniej 5). A to na mnie, bo zareagowałem i spytałem o twoje argumenty (te bluzgi nie nadają się do zacytowania nawet z gwiazdkami). Przyjrzyj się wpisom, przyjrzyj się sobie. Gdzie masz argumenty? Nie masz. Przepełnia cię tylko wściekłość i hejt. Tym większa, że argumentów żałośnie brak. Nie chcesz uchodzić za naiwniaka, który został poszczuty na innych ludzi - ale właśnie nim jesteś. I jesteś w czarnej dziurze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.