Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Frekwencja w polskich halach: inauguracja dla PGE VIVE Kielce

2,5 tysiąca widzów zobaczyło mecz pomiędzy PGE VIVE Kielce, a SPR-em Stalą Mielec. To najwyższa frekwencja inauguracji PGNiG Superligi. Cztery z siedmiu hal odwiedziło ponad 1 000 fanów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Miasto mistrzów - Kielce

Igropulo podpisał umowę i jest wciąż kontuzjowany, co wiąże się z rozwiązaniem umowy. Okłamują fanów z tym graczem, a on nie jest zdolny do gry więc będą uparcie ukrywali.
Pierwszy raz widzę taki przypadek żeby gracz podpisał kontrakt i za chwilę umowa zostanie rozwiązana. Słyszałem też taką wersję. Wzięli go, bo nie było nikogo innego na rynku, a przecież trzeba było zaspokoić fanów "dobrym" nazwiskiem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Nic nie mogli zrobić z Toledo to zawodnik miał decydujący głos czy zostaje, zatem musieli wziąć jakieś dobre nazwisko więc padło na Rosjanina, który nie jest zdolny do gry i długo jeszcze nie będzie i co najgorsze zarząd o tym doskonale wiedział mimo to go wzięli znając jego wyniki badań:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Mnie interesuje tylko 1 gracz. Ten obrońca z gabarytami,co tu wstawiali foto, niby lider obrony, coś nie udało mu się zadebiutować z Azotami. Gabaryty może i ma, ale nikt się jego w Kielcach nie przestraszy, bo nie z takimi obrońcami grano. Jest to zawodnik jak wielu innych. Do czołówki światowej mu jednak wiele brakuje... już nim nie będzie.

| Odpowiedz
blokuj
Kielczak1

Powiem Ci, że śmieszy mnie gadanie że mamy starą kadrę, polecam zobaczyć kto ma grać pierwsze skrzypce w Wisełce to człowiek zmieni zdanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.