Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GKM chciał Woźniaka i Doyle'a, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie Lindbaeck

MRGARDEN GKM dogadał się z Artiomem Łagutą, Przemysławem Pawlickim i Krzysztofem Buczkowskim. To samo chce zrobić z Kennethem Bjerre. Coraz więcej wskazuje również na to, że w klubie zostanie Antonio Lindbaeck.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Częstochowa się wzmocni,Motor się wzmocni,Gorzów już chyba drugiego tak słabego sezonu nie pojedzie,to ja nie wiem co będzie z tym GKMem ?
Przy zachowaniu tego samego składu będzie walka o miejsca 6-8.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

Ja absolutnie nie wątpię w zdolności finansowe lubelskiego klubu ale może zabraknąć zawodników jako potencjalne wzmocnienie .... zakładając ... Doyle - Częstochowa ..Iversen -Gorzów.. Holder?????? Zagar- Hampel...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

To już jest niemal pewne że Falubaz rezygnuje z Nickiego Pedersena.
Według PS Zielona Góra przymierza jego rodaka Nielsa K Iversena.
Z tego wynika że Motor licząc się z brakiem Doyle'a musi uderzać do lidera grudziądzkiego GKM Kennetha Bjerre.Otwiera się również szansa dla prezesa Mrozka w razie awansu by zatrudnić byłego mistrza świata Pedersena.Stal Gorzów licząc się że Iversen może podpisać w ZG będzie kusiła Mateja Zagara.
Ale się będzie działo na rynku transferowym !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
ZXV

Iversen w Stali chyba bedzie i KK pewnie zostanie.Sam mówił jak klub go bedzie chciał to zostanie a klub go raczej chce...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AveMotor

To kim wy zamierzacie jechać w przyszłym sezonie ?
Iversen do Falubazu
Bjerre do Motoru
Pedersen do Rybnika
Zostaje Vaclav Milik,on nawet dość dobrze jeździ na Jancarzu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AveMotor

Nie ja tylko powielam spekulacje podawane przez media.
Każdy tutaj piszący może opierać się jedynie na tym co przeczyta bo nikt z nas nie ma wglądu w toczące się rozmowy kontraktowe.
Sami piszecie przecież swoje składy i oczekiwania więc o co Ci chodzi ?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
NIE dla grosików w Gorzowie

Zacznijmy od tego że Zagara nikt w Gorzowie nie chce, chłopak żąda pieniedzy jakby był mistrzem świata.. a ma do tego prawo bo jest jedynym Słoweńcem na rynku... Jak nie Iver to bedą walczyc o Kułakowa i też zle nie bedzie.

| Odpowiedz
blokuj
AveMotor

Mi się wydaję że jak z Doylem nie wyjdzie to spróbują w pierwszej kolejności : Iversen a potem Bjerre i Zagar.Co do polskich seniorów to tylko Hampel i Kasprzak wchodzą w grę.
Wcale nie jest powiedziane któryś z nich się skusi a wtedy trzeba będzie liczyć na powrót do zdrowia Zengoty a obcokrajowca wezmą najlepszego który zostanie do wzięcia.Ja bym osobiście nawet zaryzykował i wziął K.Pieszczka który ma doskonały moment startowy a na lubelski tor to spory handicap.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Nίghtmare

oh jak ty mnie imponujesz bo tfa wiedza jest pszeogromna aleć mnie wytłumacz czy pewny jezdeś sze wzmocnieniem dla koziołkuw bendom zagar - hampel alibo kaspszak - widzem sze wiedze masz aleć ... tajemnom

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

W następnym sezonie koszty dotychczasowych zawodników lubelskich znacznie wzrosną. Taki Michelsen, czy juniorzy postawią warunki finansowe podobne do Łaguty bo nie jadą słabiej od niego. A Grisza za niższe jak dotychczas nie pojedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Flagg

Juniorzy nie jadą gorzej od Griszy....Ty w ogóle czytasz czasami co piszesz? Trofimov 1.296, Lampart 1.544 - Łaguta 2.167. Praktycznie żadna różnica. To Woźniak właśnie musiał wynegocjować kontrakt życia, bo gorzej przecież od Zmarzlika nie jeździ :)

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

To będzie najlepsza para juniorska Ekstraligi i za czapkę gruszek nie pojadą. Tacy potrafią się docenić. Jestem pewien, że ich wymagania finansowe znacznie wzrosną. Bo oni w stosunku do Griszy, zarabiają grosze. I jeszcze jedno, ich obecność w tej drużynie ma większe znaczenie jak obecność Łaguty. Ci juniorzy to ciekawy "kąsek"dla innych klubów.

| Odpowiedz
blokuj
Flagg

Zacznijmy od tego, ze Trofimov ustalił warunki kontraktu z góry na dwa lata, więc niczego nie będzie negocjować.
Dwa, od pół roku walisz posta za postem o zarobkach w Lublinie. Skoro masz taką świetna wiedzę, to podaj wreszcie konkretne cyferki. Ile zarabia Lampart, ile MM, ile Grisza. Bo to już jest dramatycznie nudne. Nie masz bladego pojęcia, kto w Motorze ma jaki kontrakt, nawet nie jesteś blisko jakiejkolwiek sumy, a kompromitujesz się post po poście.

| Odpowiedz
blokuj
Nίghtmare

troche siem kompromituje -stan- aleć myslem sze o finanse to tsza pytać albo mojego wujaszka sramonka alibo waszego specjalistycznego specjaliste co to siem mieni ... cześć dla moturu

| Odpowiedz
blokuj
Y.A.R.O

Zacznijmy od tego że On wraz z Amonem od kiedy pamiętam uwielbiają zaglądać do portfeli innych klubów. Więc moja rada jest taka żebyś się do tego przyzwyczaił

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Tak samo Klub jak i zawodnik po uzyskanych wynikach w sezonie ma prawo złożyć aneks finansowy i domagać się podwyżki.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Według twojej logiki ,to Stal będzie miała mega problem z zaspokojeni potrzeb finansowych Zmarzlika .Uciekły mu 4 spotkania z PO ,następny sezon też nie pewny ,a koszty rosną .Dacie radę utrzymać finansowanie Bartka na poziomie MŚ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.