Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kłopoty 3-krotnego mistrza świata. Kłótnia z mechanikiem o 10 tysięcy skończyła się przyjazdem policji

Policja prowadzi postępowanie w sprawie zgłoszenia złożonego przez byłego mechanika Nickiego Pedersena. Mistrz miał przyjechać do jego domu w towarzystwie dwóch innych mężczyzn. Miało dojść do pobicia. - Nikogo nie uderzyłem - zapewnia Pedersen.

przeczytaj cały artykuł

Kamil T

Żałosne gość za dwa punkty meczowe robi taką aferę!!! Strach pomyśleć gdyby chodziło o większą kasę!! Dla mnie brak klasy- z dwoma osiłkami na kawę przyjechał???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway 89

Niby dwa punkty ale on na te 10.000 za dwa punkty pracowal latami osiagnol taki poziom ktory pozwolil mu zazadac takiej stawki za pkt. Wyobraz sobie siebie w pracy jakby ci zapieprzyli iles tam procent wyplaty dajmy na to 20%...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jotefiks

Dlaczego w kibicowskim? Ja nie cierpię jak ktoś mnie oszukuje na pieniądze, nie oddaje długów. I wtedy dla mnie kwota jest nie ważna. Chodzi o zasadę. Mi ani Nickiemu z nieba nie nakapało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.