Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Doyle nie wpadł na herbatę do Częstochowy. Obłuda bije od działaczy (felieton)

Kiedy byłam prezesem zarzucano mi, że psuje rynek, przepłacając zawodników. Gdyby tak było mogłabym sprowadzić do Rzeszowa każdego żużlowca. Nie robiłam tego, a i tak przyklejano mi łatkę tej złej - pisze w swoim najnowszym felietonie Marta Półtorak.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Napisałem nie widząc Twojego wpisu. Baba pisze, że nie przepłacała :)
Normalnie zła kobieta, nie Świeta ta Marta :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

Zastanawiam się kto ją tak oświecił i kto jej dalej ufa?
Raczej nie nachapała się, tym bardziej oszukała innych.
I kto z nią współpracuje do tej pory? tylko wp.pl pisząc felietony?
To co napisałem poniżej ni *huja nie pasuje powyżej!?
Oświeć mnie, bo naprawdę ze mnie ciemna masa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartyFan

Pani Marta powinna mieć pomnik za to, co zrobiła dla żużla. Wspaniała kobieta. Pamietam jej współpracę z Magdaleną Zimny Louis opisywaną na łamach Tygodnika Żużlowego.
Przede wszystkim Pani Marta wykładała (i wykłada) własne pieniądze na żużel. Co odróznia ją od większości działaczy, którzy wydają nie swoje pieniądze.
Pomijam całe grono śmiesznych internetowych hejterków, którzy mocni są tylko w klawiaturze.
Pani Marta to dama polskiego żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
MarS_80

No są podobno mocni, nie tylko na klawiaturze, ale w grupie z klawiaturami! Przykład niby swoi, a jak dalecy...
Do tej pory muszę się tłumaczyć czy na pewno jestem z Lublina,a jak jeszcze pytają o dzielnicę i ulicę? Może podać jeszcze numer domu i karty płatniczej?! W jakim celu? Po co? No cóż są różne standardy, rodem szczura imbecyla...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
simon68

Ich pieniądze ich bajka :) Trochę nie tak to ma wyglądać .Rozumiem jak ktoś sam zakłada klub i robi z nim co chce .To towarzystwo przejęło kluby dla zaspokajania przede wszystkim swoich ambicji .A jak zabawka przestała się podobać to poszła do kąta . Rzeszów padł między innymi też dzięki p.Marcie . Toruń zaczyna iść powoli ta samą drogą .A kibice mogą tylko patrzeć i mieć nadzieję ,że wszystko jakoś się poukłada .Kluby nie powinny zależeć tylko o wyłącznie do jednej osoby ,nawet bardzo bogatej , bo wcześniej czy później przestaną istnieć .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
thalek

Sam sobie trochę zaprzeczyłeś.
Mówisz o pewnych ludziach którzy rządzą klubami dla zaspokojenia własnych potrzeb ( patrz Unia Tarnów i cała jej ekipa leśnych dziadków, to samo było w Zielonce patrz były senator ) wszyscy robią to dla własnych celów i zdecydowanie mniej inwestują niż wyciągają z tych klubów. Jednocześnie uważasz, że ludzie typu Termiński czy Mrozek czy nawet Marta nie powinni rządzić samodzielnie. To kto powinien rządzić klubami? Kibice?
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
simon68

Nie napisałem nic o Mrozku .A i reszty też nie zrozumiałeś .Klubem powinno rządzić ci co się na tym znają i są obeznani z środowiskiem żużlowym .Ludzie którym się powiodło w biznesie niekoniecznie potrafią zarządzać klubem sportowym .A przy niepowodzenia i braku sukcesu poprostu zwijają manatki i część .Klub z kibicami zostaje przeważnie na lodzie .Sponsoring ,rada nadzorcza proszę bardzo ,ale decyzje i zarządzanie sportowe to zatrudnić fachowca .Wracając do p.Mrozka to uważam ,że jako prezes klubu jest bardzo dobry ,pomijam jego zachowanie ,ale klub prowadzi wzorowo .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
thalek

Czyli wg Ciebie trzeba znaleźć frajera który wyłoży 5-10 mln i zostawi zarządzanie tak zwanemu „znawcy”. Biznes jak nic.
Zainwestował byś tak swoje pieniądze?

| Odpowiedz
blokuj
Nίghtmare

od babuli lub ciotek dostaje czasem pienionrzki i kupuje sobie lody i lizaki a ras to nawet fajnego pluszaka se zakupiłem aleć jak som urodziny alibo śfienta i wójki mnie dajom gotufkę - tylko od wójka sramonka nic nie dostaję - wienszom bo i czasem 400 zł wpadnie to daje je do specjalisty by nimi zażondzał to znaczy do ... dziadka wiesława

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
FeciuStartGN

Wracaj lepiej do pracy na Orlenie na mycie szyb. Ile szali skroiles? Kolczatki rozlozone? I jeszcze jedno- kolor twarzy sie zmienil jakbys mial zwymiotowac...

| Odpowiedz
blokuj
thalek

Do Marty mam tylko jeden żal, że oddała klub osobie kompletnie nieodpowiedzialnej, która dobro tego zasłużonego ośrodka miała daleko w poważaniu a liczył się dla niej tylko czysty zysk. Patrz Mr Łabudzki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Paweł Jung

a jak wytrzymać konkurencje jak wszyscy walą wałki? jeżeli przepisy jasno czegoś nie określą i to w taki sposób aby nie dało się ich obejść to zawsze będą wałki - taka jest polska mentalność... Czemu w Szwecji stawka za punkt jest dużo mniejsza od średniej, to samo w Wielkiej Brytani, Danii i inych krajach gdzie są ligi żużlowe...? Domyślam się, że tam też przepisy aż tak bardzo tego nie regulują... uroki wolnego rynku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Stalowy

Wałki są wtedy, gdy przepisy coś sztucznie ograniczają. Gdyby nie było tych ograniczeń, nie byłoby wałków.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.