Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GKM ma kłopoty. Szans na zatrzymanie Kennetha Bjerre praktycznie nie ma. Duńczyk wybierze Falubaz?

Dotąd wszystko w GKM-ie szło zgodnie z planem. Klub porozumiał się w sprawie kontaktu na przyszły sezon z Artiomem Łagutą, Przemysławem Pawlickim i Krzysztofem Buczkowskim. Dobra passa skończyła się podczas rozmów z Kennethem Bjerre.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Przecież Nicki jest droższy od Bjerra,skoro GKM nie stać na krasnala to jakim cudem wezmą dzikiego Nickiego ? Prędzej Mrozu ściągnie duńskiego mistrza świata.
Zagar nie chce iść do Grudziądza bo nie cierpi tego toru.
Iversen pójdzie do Motoru bądź Stali G.
Ja pierdykam coś czuje że na Hallera trafi Ljung bo innej opcji nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
AveMotor

darkavenger - Jak byś uważnie czytał zakładałem wygraną w Grudziądzu w przypadku jak mecz będzie o coś i podkreślałem to wielokrotnie,a to że obie drużyny jechały o pietruszkę to chyba nie moja wina.Wszystkie moje wpisy można sprawdzić na moim koncie jak komuś chce się poszukać,więc nie wprowadzaj w błąd opinii publicznej.
Teraz to Bjerre jest ligowym średniakiem ? Tak się dziękuje zawodnikowi za sezon.
Jak jeździł parę tygodniu temu u was to był super zawodnikiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Józio i ferajna

Powiadasz wiecznie pierszoligowi? No cóż GKM to też jakby od niedawna w elipie jest..a my przynajmniej byliśmy tam na dłuugoo przed tym jak wy dopiero zaczęliście pukać do tej elipy.Z historią też nie wygrasz bo chociaż potentatami nie jesteśmy i nie byliśmy..to jakieś vice mistrzostwo Polski nam się udało zdobyć, a wy co zdobyliście? Czym może się pochwalić ten wspaniały według Ciebie zespół, w czym jest lepszy od tego mojego wiecznie pierwszoligowego Motoru? Nawet bilans historii spotkań mamy lepszy i nie tylko chodzi o to ze więcej razy z wami wygraliśmy, bo przy waszych wygranych różnice zawsze były kilku do kilkunastu punktów.A od nas zbieraliście tak regularne baty że i z 30 nie zdarzyło się wam za często wyjść.Raczej to za wielkimi miszczami to wy nie byliście nigdy..taki ubogi kuzyn Apatora i Polonii.Więc zanim napiszesz że motorek cienki to spójrz na ten swój GKM, od tylu lat pukacie do tego playoff i ciągle wam drzwi przed nosem zamykają.Coś słabiutko na tak klasową drużynę jakby trochę.
Tu tylko do 2012 roku wyniki..ale w sumie od tamtej pory to się za wiele nie zmieniło.
1980
Grudziądz – Lublin 54:53
Lublin – Grudziądz 67:39

1981
Grudziądz – Lublin 54:35
Lublin – Grudziądz 61:29

1982
Grudziądz – Lublin 25:62
Lublin – Grudziądz 64:25

1983
Grudziądz – Lublin II 61:24
Lublin II – Grudziądz 30:60

1984
Grudziądz – Lublin 48:41
Lublin – Grudziądz 61:28

1985
Grudziądz – Lublin 27:62
Lublin – Grudziądz 51:36

1986
Grudziądz – Lublin 40:48
Lublin – Grudziądz 57:31

1987
Grudziądz – Lublin 46:44
Lublin – Grudziądz 57:33

1988
Grudziądz – Lublin 49:40
Lublin – Grudziądz 55:35

1989
Grudziądz – Lublin 25:65
Lublin – Grudziądz 64:25

1997
Grudziądz – Lublin 66:23
Lublin – Grudziądz 33:56

2004
Grudziądz – Lublin 50:40
Lublin – Grudziądz 47:43

2005
Grudziądz – Lublin 57:33
Lublin – Grudziądz 45:45

2006
Grudziądz – Lublin 54:36
Lublin – Grudziądz 60:29
Grudziądz – Lublin 49:41
Lublin – Grudziądz 50:40

2007
Grudziądz - Lublin 51:42
Lublin - Grudziądz 65:26
Lublin - Grudziądz 53:38
Grudziądz - Lublin 47:43
Grudziądz - Lublin 64:28

2012
Lublin - Grudziądz 51:39
Grudziądz - Lublin 49:40
Grudziądz - Lublin 51:39
Lublin Grudziądz 60:30

Ogółem:
Spotkań: 43
Zwycięstw Grudziądza: 18
Zwycięstw Lublina: 24
Remisów: 1

Na torze w Grudziądzu:
Spotkań: 22
Zwycięstw gospodarzy: 16
Zwycięstw gości: 6

Na torze w Lublinie:
Spotkań: 21
Zwycięstw gospodarzy: 18
Zwycięstw gości: 2
Remisów: 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Xing Zao Chan

Cienki to jesteś ty fraj.... i twój GKM. Juniorka Motoru was objechała lol:D. Jeden mecz wygrany fartem z cienkim Apatorem na wyjeździe jeszcze jeden bieg i by był przegrany. Ale raz do roku to i mucha pierdnie. Walnij sobie 100 gram na odmulenie i przestań bredzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
darkavenger

O kurde. A ja myślałem, że zawodnicy to w meczu jadą o pieniądze. Im więcej zrobisz punktów to więcej zarobisz. Ale według ciebie to jest jazda o nic. Poza tym w ostatnim meczu sezonu to chyba jeszcze chcą się pokazać, by ugrać lepszy kontrakt, a to chyba według ciebie dalej jest jazda o nic. Jednak jesteś "znafca"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
GKMfan UK

Nie ubliza i nie wyzywa, ale wie jak kibica (a przede wszystkim kibica GKM-u) z rownowagi wyprowadzic glownie przez to, ze czesto glupoty wypisuje. Jak tylko pojawia sie watek GKM na SF to wpis za wpisem idzie. Ewidentnie ma bol tylnej czesci ciala w kontekscie klubu z H4... Dziwny gosc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
AveMotor

Dzień dobry Panu,tak przy okazji to bardzo Pana szanuje i lubię,ale powróćmy do tematu... Czy zgodzi się Pan z moją tezą że opuszczenie GKMu przez Bjerra to skutek tego że drużyna z Grudziądza nie pojechała w PO czyli 18 spotkań ?
Moja diagnoza jest taka że działacze GKM przekonali przed sezonem Kennetha że z nim w składzie zdołają wjechać do PO przy czym sam zawodnik zarobi za 18 spotkań a nie 14.W tym sezonie to się nie udało więc Bjerre poszukał takiej drużyny w której będzie miał pewność jazdy w PO w przyszłym roku.Jako doświadzczony zawodnik zdaje sobie sprawę że w Grudziądzu z juniorami jest bardzo słabo i że jazda w PO jest mało możliwa.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
GKMJA

Pewne PO moze być tylko Leszno,a juniorzy nie są słabi,jeżeli Turowski będzie się systematycznie rozwijał ,to wystarczy na przyszły sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GKMfan UK

Nie musisz mi mowic na pan. Akurat tu mysle,ze jest cos na rzeczy i nie zdziwie sie jesli KB wybierze ZG za podobne pieniadze ale z wieksza gwarancja startow w PO. Tym bardziej, ze Keneth to zawodnik, ktory do polskich klubow sie nie przywiazuje i liczy sie kasa i wynik. Rzadko sie z Toba zgadzam, ale tu mozesz miec duzo racji i moj punkt widzenia jest podobny.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Costnero

Z tym że bez Bjerre macie jednego w miarę pewniaka na punkty mniej, czyli znowu zostajecie z samym Artiomem. A niech Buczek ma znowu słaby sezon to możecie nawet spaść, nie mówiąc już o wejściu do play-offów.

| Odpowiedz
blokuj
Medaliczna

jakiego pewniaka, ten pewniak w sezonie niemal życia robi srednio 1 pkt wiecej w meczu niz Taki do niczego niby Cholder 1,9 vs prawie 1,7, szansa na drugi taki sezon kenia jest zerowa, a wzrost Chrisa po jego jednym ze slabszych sezonow w nowym klubie niemal pewny w tym momencie spokojnie sie to wyrownuje. Predzej Buczek slaby sezon zaliczy niz zastępstwo za Kenia bedzie zauwazalne....

| Odpowiedz
blokuj
Costnero

Przyjrzyj się dokładniej tej forsowanej przez Ciebie średniej Holdera (tak btw tak się pisze jego nazwisko). Ona bardzo ładnie wygląda jako średnia całkowita, ale zwróć uwagę, że on poza motoareną nie istnieje. Dom: 2,081, wyjazd: 1,194. Teraz zabierz mu tor na którym jeździ od 12 lat to będzie śmigał jak Kildemand ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.